Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Menő fiú átlagos lány. Létezhe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menő fiú átlagos lány. Létezhet ilyen?

Figyelt kérdés

Elsősorban a "menőbb körökhöz" tartozó fiúktól kérdezem, de bárki válaszolhat. Létezhet olyan hogy egy menő fiú beleszeret egy átlagos lányba? Mert én sajnos beleestem abba a hibába, hogy a suli egyik legmenőbb sráca tetszik nekem, és én nem vagyok menő, nem tartozok a köreihez. Barátnőm szerint vannak jelek, de én nagyon pesszimista vagyok és nem hiszek benne hogy lehetne valami.

Ilyen csak a filmekben van? Vagy tényleg létezik? Már nem tudom mit gondoljak...szerintetek?

16/l 18/f


2017. márc. 12. 08:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Mivel nincs sok "menő lány", és aki az is annak a 80-a ribizli, ezért igenis simán létezhet ilyen.... velem is volt ilyen

"menő" F

2017. márc. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Bárki lehet menő manapság csak legyen pénz/ cigi/ pia/ feltünési viszketegség..
2017. márc. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Ki van csukva. Főleg ha fiatalabb vagy.
2017. márc. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Miért kell neki egy átlagos lány ha megkaphatja a csinosakat is,attól hogy ribizlik,van belőllük sok,mondjuk arra lehet egy átlagos lány is jó neki.de irhatunk itt akármit te úgy is kis naiv leszel
2017. márc. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy menő?? Tudod mi menő? a tudás és a tehetség, nem az ha valaki betud szólni valakinek.... Én személy szerint azt tartom menőnek ha valaki jó sport ember és mellette kiemelkedő a tanulásban is, ez a menő és nem az amire te gondolsz, mert gondolom nem erre gondolsz, de majd idővel te is így fogod gondolni, csak még hülye vagy.
2017. márc. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

4-es pont írtam a kérdésemben hogy én nem hiszek benne tehát nem vagyok naiv.

5-ös honnan tudod hogy én kit gondolok menőnek? Attól még mert egy menő körhöz tartozik lehet még művelt és udvarias. Igaz hogy általában nincs ilyen, pontosan tudom de ő pont az a fajta "menő" aki tehetséges elég sok dologban.

2017. márc. 12. 11:03
 7/18 anonim ***** válasza:
A "menő" kisfiúk nem érettek meg egy normál párkapcsolatra. Ennek tükrében keress mást,kivéve ha egy menő fiú párhetes barátnője akarsz lenni.
2017. márc. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

Nem értem pontosan, az itt lévő embereket. Ne legyünk már ennyire hülyék.. Valószínűleg, ő nem a dohányzó alkoholista srácra gondolt, mint ti :) Az iskolákban bőven számíthat "menőnek" az is, aki normális kommunikációs készséggel rendelkezik, és emiatt Szociálisan elismert :)... Komolyan... Arra meg inkább nem válaszolnék, amit a felettem írtak.. Gratulálnék neki is. A kérdező biztosan megtudja állapítani, hogy mennyire komoly az illető :) Az, hogy ő számára "menő", azon nem nagyon kell csodálkozni :) Egy 18 éves fiú, és egy 16 éves lány.. A bűvös 18. ha-hó :) Egyszóval, én jelenleg 18 éves vagyok, most végzős az iskolámban. Te gondolom 9-10(inkább 9) osztályos lehetsz. Én nem merem kimondani magamról, hogy "menő" vagyok, mert még a végén szankciókat alkalmaznának rajtam a többiek, de maradjunk abban, hogy sok barátom van :)..

Szerintem csekély az esélyed. Bár nem lehetetlen :) Szoktunk végignézni az alsóbb évfolyamokon. Valamint a fiúk azért kedvelik néha ha fiatalabb a lány, lehet ezzel csipkelődni.. Nekem eddig idősebb barátnőim voltak 1-2 évvel. De most pont fiatalabb van (készülődik). Szóval, nem kell izgulni :) Van kapcsolatod vele? Tehát valami közös pont, ahol tudsz vele beszélni? Vagy valami közös téma?

2017. márc. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
10.osztályos vagyok ő 12.-es. Vannak közös pontok, egy szakkörre járunk, zenesuliban egyszerre van óránk és van hogy együtt megyünk oda. Nagyon kedves velem meg adott már kétértelmű célzásokat barátnőmnek is meg nekem is.
2017. márc. 12. 12:47
 10/18 anonim ***** válasza:
Mik voltak a célzások? :)
2017. márc. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!