Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szépség szubjektív, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szépség szubjektív, de mégis, honnan tudjam, hogy a "szép, jó nő" kategóriába vagy az ellenkezőjébe tartozom?

Figyelt kérdés

A barátom nyilvan szépnek meg szexinek tart de alapból meg annyira változó . Van aki nem tart szépnek sőt kimondottan csúnyanak talált mar es van aki nagyon gyönyörűnek lat... Persze , változik az idők folyamán, de honnan szurjem le, hogy most szépnek számítok e vagy sem?

En magam átlagosnak tartom, nem vagyok szep , de nem tudom mások hogy láthatnak... Gondolom, ha tenyleg nagyon szep lennék az csak feltűnne nekem is, meg mindneki megbámulna stb, igaz ?


2015. okt. 17. 21:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Az idők folyamán úgy ertem a szépség ideál a világban
2015. okt. 17. 21:40
 2/8 mikeXxX ***** válasza:
Kép nélkül ezt nem lehet megállapítani de még az is kevés mert sok nő sminkkel szép de anélkül meg egy tök átlag nő ! egyébként meg megadtad már magadnak a választ valószínű átlagos vagy !
2015. okt. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha küldesz képet,segítek.
2015. okt. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok pont. Nem tudom jól nézek-e ki. Illetve azt sejtem, h nem vagyok egy adonisz. De h átlagos, vagy az alatti vagyok-e?


Ha nem egyérzelmű fiú vagyok. :)

Ha gondolod elmondom rólad az őszinte véleményem, ill te is rólam?

2015. okt. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felesleges ez a kérdés, de mivel önbizalom hiányos vagy, nyilván feltetted, hisz megerősítést vársz, hogy mégis hova tartozol!


Ki a fenét érdekel, úgy őszintén, hogy ki mit gondol? Mindenkinek más a szép! Ha a párodnak tetszel, legyen annyi elég. Olyan soha nem lesz, hogy mindenki szépnek tartson téged.


Előbb magadat kéne szépnek látnod, és elfogadnod magadat olyannak, amilyen vagy!!!


A külsődön tudsz változtatni: sport, egészséges életmód, smink, öltözködés és ha mindehhez egy boldog és elégedett kisugárzás társul, ami a belsődből fakad, hogy meg vagy elégedve magaddal, akkor nagyobb esélyed van arra, hogy a többiek is vonzónak fognak találni.

2015. okt. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En is ilyen hulyesegeken agyalok mindig, de neha szerencsere elfeledkezem errol a hulyesegrol. F
2015. okt. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
küldj képet 3, 2, 1... :D
2015. okt. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én kép nélkül is megmondom, hogy nem vagy jó nő, max átlagos ahogy te is érzed, azoknak nincsenek ilyen problémáik.
2015. okt. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!