Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mindenem megvan és sokak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenem megvan és sokak szerint a legszebb lány vagyok a városban, mégis egyedül vagyok. Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Nincs kivel buliznom, kivel kibeszélnem magam... a családom elfoglalt... és egyszerűen senkivel nem érzem magam egy hullámhosszon... ez olyan gáz...

Amikor a padlón vagyok, elgondolkodok rajta hogy visszamegyek az exemhez, aki ezerszer megbántott és rémes volt a kapcsolat... de legalább ő ott volt nekem...

Tudom... mérhetetlenül szánalmas vagyok ...

ne is tudom minek írom ezt le...

Hogyan kéne ismerkednem? Az a baj, hogy a társkeresőket, ismerkedős oldalakat gagyinak tartom...



2016. jún. 1. 18:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%
...
2016. jún. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Hú, mit fogsz Te most kapni... sajnálom. Kitartás!
2016. jún. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Van egy olyan érzésem, hogy ezt a kérdést nem nő írta ki.
2016. jún. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is
2016. jún. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
33%

Én szívesen beszélgetek veled. Ha gondolod elmondhatod részletesebben mi a problémád és megpróbálok segíteni.

Meg tudom érteni, milyen amikor nem jössz ki senkivel sem igazán :)

2016. jún. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó, és azt gondolod akkor most veled ki fog jönni vagy mi ez a nevetséges felajánlkozás. Ugye nem gondolod hogy egy szép embernek legyen az férfi vagy nő, ne ugranának százan vállat tartani ha sírdogálni szeretne.
2016. jún. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
Vagy elviselhetetlen a természeted, vagy túl beképzelt lehetsz, vagy túl válogatós.
2016. jún. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%

Teljesen ugyanebben a helyzetben vagyok. Kérdező, ha van kedved, beszélgethetünk. Olyan, mintha az én helyzetemet írtad volna le...

17/L

2016. jún. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
#6 Nem arról van szó, amire gondolsz. Sokan nem szeretnek megosztani minden információt egy kérdés kiírásánál, amit személyesen elmondanának. Érdekelt mik lehetnek a részletek, ami miatt ilyen elszigeteltnek érzi magát.
2016. jún. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Kicsi város lehet
2016. jún. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!