Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szeret még? 16/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret még? 16/L

Figyelt kérdés

Egy velem egyidős fiúról van szó.

2 évvel ezelőtt jártunk, aztán azt mondta hogy nem szeretne szerelmes lenni mert fél a csalódástól és szakított velem.

Utána hetente-havonta megkeresett hogy hiányzom neki és jó lenne látnia, csak nem szabad..

Én mindig mondtam neki hogy szeretem és várok rá. Aztán elkezdett velem úgy beszélni mint egy kutyával minden ok nélkül, később azzal magyarázta hogy azt akarja hogy szeressek ki belőle mert így egyikőnknek sem jó.

Idén egy suliba kerültünk, azóta nem bánt lelkileg és szokszor rámír hogy mizu, néha beszélünk is 1-2 szót a suliban. Szerintetek érez még valamit irántam vagy csak úgy unalomból keres meg?


2017. márc. 13. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem csak játszik veled ez a srác. Az hogy azert szakitott mer o nem akar szerelmes lenni...rohojes...csak egy hülye kifogas volt. Ha szeretne szerinted eldobott volna??

Csak jot tesz az egojanak hogy te meg szereted.

Epitsd le

17/L

2017. márc. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szeretni nem szeret már, legfeljebb barátkozni próbál, vagy jóvátenni hogy bunkó volt.
2017. márc. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!