Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek beleszerettem az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek beleszerettem az osztálytársamba?! 44

Figyelt kérdés
Szóval középsuli van ott egy fiú hát hasonló ízlésünk van néhány dologban és jó lenne eröl vele többet beszélgetni nem egészen értem miért de mindig oltogat és persze néha bevágom a hisztit de attól még valamiért szeretem valaki viccből azt mondta neki hogy szeretem erre ö visszautasított de persze megtudta azt hogy poén volt az egész nagyon mérges vagyok rá mert egy osztálytársamtól kért segítséget hogy mit válaszoljon ezért nagyon elszomorodtam és nem tudtam a suliban hozzászólni sem köszönni mit tegyek??

2017. márc. 13. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
Ezt egy Lili nevű lány írta, egyik trollkédésében ismertem meg, vigyázzatok válaszokkal.
2017. márc. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Timi vagyok és nem trollkérdésnek szántam
2017. márc. 13. 22:01
 3/4 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Nagyon jó kérdést tettél fel és remélem,hogy ebben a közösségben választ kapsz erre az égető fájdalomra. De én egy kicsit szokatlan úton indulnék el a megoldás felé. Hogyha az életben boldog akarsz lenni csinálj zenekart! Az első feladatod az,hogy találj egy jó menedzsert aki segít megtalálni azt a területet ahol ki tudsz teljesedni és nem kell megjátszanod magad mint ennél a számodra fontos de amúgy téged bántalmazó fiúnál. A zenekarban azokat a vágyaidat is kiélheted amiket eddig el kellett fojtanod.

Kérlek őszinte,szívből jövő tanácsomra légy nyitott. Remélem segíthettem és boldogabbá tehettem az életed.

Dr. Béry

2017. márc. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát ez tényleg szokatlan válasz ha tudnék elektromos gitáron játszani kipróbálnám emígy kiénekelni a szomorúságot nagyon jó érzés
2017. márc. 15. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!