Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy elfejtsem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yurisergey kérdése:

Mit tegyek hogy elfejtsem, vagy van rá megoldás?

Figyelt kérdés
Még általános iskolába 8-dik évfolyamba jött egy lány a suliba nem az én osztályomba járt nagyon megtetszet mikor úgy volt az idő hogy kicsit közelebb kerültünk egymáshoz egy fura érzés jött előbennem.Azóta meg már el ballagtunk.Ez a lány még a mainapig a fejembe van és nem tudom elfeljteni 2 napja róla álmodok és egyre rosszabban érzem magam hogy hogy lehetek ennyire balek hisz akkor még ott volt az esély csak az volt a gond hogy féltem még az egésztöl meg ott volt akkor még az önbizalomhiány.Azóta már elköltözött nagyon messze tölem és hát ha én most szeretnék párkapcsolatott tudom hogy már hiába mert nem tudunk találkozni se csak az a rossz hogy sirtam is ezmiatt rosszul érzem magam...:,(.Bocsi de lehet nem olyan érthetően irtam le de remélem hogy valaki tudja amire gondolok.

#szerelem #örökre megbántam
2017. márc. 16. 21:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírás miatt!
2017. márc. 16. 21:08
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán jobb,ha vmivel eltereled agondolataid,lehet,nem véletlen,hogy elköltözött,engedd el.
2017. márc. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy nem véletlen?
2017. márc. 17. 19:31
 4/4 anonim válasza:
csatlakoznek az elozohoz lehet nem veletlen mert sokkal jobbat fogsz talalni ne legy balek te vagy a fiu neked kell kezdemenyezni fel a fejjel van annyi lany majd megtalalod az igazit ne add fel legkozelebb sikerul :)
2017. aug. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!