Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen helyzetben mi a helyes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mi a helyes megoldás?

Figyelt kérdés
Az egyik és egyben legelső bálomra a barátnőimmel menetem el. Folyamatosan felkértek táncolni meg ismerkedtek volt egy srác aki hát nem volt józan de nem volt totál elázva. Ő mindig ált és nézett, amikor éppen nem táncoltam senkivel volt hogy elindult felém de hirtelen megállt és tovább bámult. Ez egy idő után nagyon idegesítő volt.Szerintetek ilyen helyzetbe hogy kell helyesen cselekedni?
2017. márc. 11. 19:49
 1/2 Fruzs33 ***** válasza:
Menj arrébb,ha akkor is néz,akkor kerülj el a látóköréből...ennyi
2017. márc. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hidd el megpróbáltam, ha nem lett volna részek biztos rá kérdeztem volna hogy van valami baja vagy mit akar, de ha nem józan nem érdemes ilyennekkel próbálkozni
2017. márc. 11. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!