Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit tegyek, beleszer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek, beleszerettem egy lányba? .

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe beleszerettem, meg fogtok kövezni de még nem találkoztam vele. Egy városban lakunk mindig csak láttuk egymást. Elméletileg ő is belém, és itt jön az hogy nem igen tudom rá venni hogy találkozzunk mindig visszakozik. Ennek mi lehet az oka? Vagy annak hogy folyamatosan én keresem őt? Persze egy fiú menjen a lány után küzdjön érte de azért néha kereshetne. Mit tegyek mivel érjem el hogy végre legyen is valami?

f/17



2017. márc. 17. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Tetszel neki de nem is akar veled komunikálni? Azt, hogy.
2017. márc. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De, csak néha vannak neki ilyen érdekes full random jött dolgai. Nem ír vissza. Stb.
2017. márc. 17. 15:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozz tovább. Írj neki bátran. Lehet, hogy csak azt várja, hogy írj neki. Ha nem ír vissza, pedig fent van, vagy húzza az agyad, vagy gondolkozik, hogy mit írjon, vagy nem is tetszel neki. (A lányok néha kiszámíthatatlanok)
2017. márc. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lány szemszögből:

14 éves koromban tetszett egy fiú és igen, én is szerelembe estem, ahogy te. Ez lett volna az első igazi randim.

Neten, persze bátran írtam neki, de néha nem, mert bizonytalan voltam.

Féltem, hogy jobb ember lehet távolról, meg az interneten, mint valójában. Szóval lehet fél tőled. Úgy gondolja, hogy csalódás lennél. Győzd meg, hogy nem! Vedd rá, arra, hogy ő akarjon látni (nem távolról)!

A másik, ami miatt nem akartam találkozni az a fiúk többségének a hozzáállása: szex és más semmi. Ezzel kapcsolatban is gőyzd meg! Azt hiszi te is csak egy "olyan fiú vagy". Nyílván érted mire gondolok.

A harmadik és utolsó: féltem, hogy nem tetszenék neki, hogy kiábrándulna belőlem. Mert nem lennék olyan jó, mint távolról.Önbizalomhiány.

Ezek közül valamelyik tuti közre játszhat.

Remélem segítettem.

Sok sikert!

2017. márc. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a a kifejtett választ. Remélem sikerül valami.
2017. márc. 25. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!