Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok az unokatesóm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az unokatesómba, többi lent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos jó pár éve szerelmes vagyok az anyám féltestvérének a lányának a lányába ő valószinüleg a félmásod unokahúgom.Tudom ez nem normális dolog,rengetegszer próbáltam kiverni a fejemből,deéjjel nappal rá gondolok,az álmaim 80-85% a vele zajlik.Minden nap mikor felkelek rádöbbenek hogy napról napra jobban szeretem és senki más nem érdekel rajta kívül.Elmondtam neki hogy mit érzek iránta de érthetően köpni nyelni nem tudott.Nem tudom mit tegyek mert őszintén bármit feladnék érte,tudom soha nem lehetek vele ezért nem nagyon van kedvem élni sem.
2013. dec. 17. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hívd el randira, nem tilos
2013. dec. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sajtból van a hold : ***** válasza:
100%

Huu na várj... xD

Az első mondatnál megkeveredtem, az neked már szinte senkid. :D

2013. dec. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hívjam randira...? Bár ilyen egyszerű lenne.

Miaz Hogy szinte senkim?

2013. dec. 19. 20:52
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Már házasodni is lehetne:) nem közvetlen rokonod
2013. dec. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2014. márc. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
18 évesek.
2014. ápr. 12. 20:50
 7/8 A kérdező kommentje:

"Ha nekem szánták,miért nem lehet az enyém.

Ha nem nekem szánták,miért születtem én."

2014. jún. 12. 06:36
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
2015. szept. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!