Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem az unokatesóm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem az unokatesómba. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ő 27/f én pedig 17/l. Lehet, hogy a korkülönbség is sok?

Nagyon jól el vagyunk, nagyon szeretem őt. Szerelmes vagyok belé, mindig megkívánom, amikor együtt megyünk nyaralni mindig látom a farkát és akkor megkívánom.

Ez azért van mert ennyire szeretem vagy mert szerelmes vagyok belé és vonzódom hozzá? Nem tudom el dönteni. És azt sem, hogy most ezt elmondjam neki!? Segítenétek, hogy most mit csináljak? Ellehet kapni valami fertőzést ha véletlen lefeküdnénk egymással?



2015. máj. 3. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

kettotok marad nem??hat akkor fekudjetek le@,nagy baj nem lehet

igaz bizar de

ez

a

te

dolgod!

2015. máj. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha van egy csepp esze az unokatesódnak jól elküld melegebb éghajlatra.
2015. máj. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ő egyszer azt mondta, hogy le akar velem feküdni, de én nem engedtem neki, most meg simán benne lennék.
2015. máj. 3. 17:56
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
hajrá! én is kavartam az uncsimmal! attól nem dől össze a világ!
2015. máj. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Szexeljetek.
2015. máj. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jó, akkor szexelünk! :)
2015. máj. 3. 18:10
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
Ne tedd!Vérfertőzés ha véletlen terhes lennél.Azért legyen már egy kis önuralmad,hogy a rokonság tabu.Nincs elég férfi a világon?Válassz idegent.
2015. máj. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

#7:

Szerintem ugyanúgy kell vigyázni bárkivel, legyen az unokatestvér, vagy akárki más, hogy ne legyen terhes. Ha van esze, úgyis védekezni fognak.

2015. máj. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Persze, hogy védekezünk!
2015. máj. 3. 20:21
 10/12 anonim ***** válasza:
6%
cumizd le a retkes faxat, szegyeld magad undorito
2015. okt. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!