Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire rombolna egy összebúj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire rombolna egy összebújós téma ebben a szituációban?

Figyelt kérdés

a helyzet a következő :D

van egy férfi, jóval idősebb nálam (ő 30 felett, én meg 19) jóban vagyunk, ismerjük egymást régóta, és kb másfél éve, egy táborban csillagokat néztünk, és ilyen összebújós dolog lett a vége. én semmit nem akartam tőle, ez azóta sem változott, csak ott és akkor jól esett picit valakinek a karjaiban lenni. ezzel valahogy ő is így lehetett, ennyiben maradt a dolog.

mostanában is tök jóban vagyunk, néztünk filmet, meg ilyenek, önnön akaratunk ellenére is sok időt töltünk egymás közelében. kilátásban van egy újabb filmezés, és nekem most is baromira jól esne, ha ilyen összebújós dolog lenne belőle. tényleg világért sem jönnék vele össze, szexről nem is beszélve. csak olyan jól esne tényleg egy férfi közelében lenni, úgy, hogy tudom, hogy ő sem akarna semmi többet

de nem akarom, hogy ez bármilyen szinten is a barátságunk rovására menjen


2017. márc. 19. 10:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem barátságról van szó. Nagyon közelítetek afelé hogy többről legyen szó ,mint barátságról. És azt mondod enem akarsz lefeküdni vele ,de filemztek ,összebújtok ,elcsattan egy csók és megy minden a maga útján. És ott akkor nem akarsz majd leállni. És ezt ő is tudja.
2017. márc. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!