Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszem neki? Mi folyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki? Mi folyik itt? (Nagyon hosszú)

Figyelt kérdés

Húhh. Hogy is kezdjem. Van a suliban, egy kisebb baráti csoportunk az osztályban.Ebbe 7 ber tartozik bele, és ezen a 7 emberen is belül, vagyunk hárman, mint legjobb barátok. A-nak, (aki most a hármas csoportunk egyik lany tagja) a padtársa egy jó ideje már tettszik, és most 2 hete összeis jöttek. B-nek, (aki pedig a hármas csoportunk fiú tagja) tettszik A. Az elmúlt masfélhónapban, és kifejezetten sokat beszelgettem B-vel így privátban, mert nekem mondta el a problémaját, és próbáltam neki segíteni. (B egyebkent egy nagyon kedves, jó fej srac, akivel kifejezetten jól lehet lelkizni. Kicsit hasonlóak is vagyunk ilyen téren ) Mikor kéthete A és a padtársa összejöttek, azóta én és B pedig még többet beszélünk. (B egyébként egy megértő srác. Azt mondta, hogy amíg A boldog, addig nincs semmi baj.) Ettől függetlenül mégmindig szeretné neki elmondani, hogy egy picit meg mindig tetszik neki, csak energiát kell gyűjtenie.


Lényeg a lényeg, az elmúlt másfélhónapban, nekem egy picit megtettszett B és mostanabn egyre erősödik ez bennem. A héten, (nekünk a suliban 5 nalos hétvege volt) rengeteget beszéltünk B-vel, reggeltől estig, minden nap, egésznap folyamatosan beszéltünk. Az eddigi beszélgetéseinket eddig a pirulós smilek, és nagyon nagyon elvétve, amikor valami olyasmit mondtunk, egy szivecske is előfordult. Mostanra viszont már minden masodik mondat után írja a pirulós, puszis és szivecskés smilekat. (Elég érzelmes srác, így nem annyira feltűnő igazából)

Viszont például tegnap voltam vásárolni, és küldtem egy képet neki egy random napszemüvegben. Ennek az lett az eredménye, hogy utana felórán keresztül "veszekedtünk" mert azt mondta hogy gyönyörű vagyok, én pedig nem engedtem neki. És ezek a dolgok csak azért zavaróak, mert mikor például élőben beszélünk, sosem ilyen. És eddig csak arra tudtam gondolni, hogy bizonyára azért, mert élőbén még szinte sosem beszéltünk kettesben.


Mellekesen még van egy ketjelem, amiket csak sorszámozva irok le:


1. Igazaból mi így a baráti társaságon belül, szinte mindig öleléssel búcsuzkodunk, és ez az én, illetbe B eseteben sem különb. Ma kézimeccset voltunk nézni, és a meccs után mindenki gyorsan hazament, vagy biciklivel, vagy gyalog. Egyedül értem jöttek kocsival, amiert várnom kellet. B is biciklivel volt, de ő volt az egyetlen aki megvárt.indenki gyorsan hazament, míg ő 10 percig várt velem. És amikor vegre megérkezett a fuvarom, szokásosan öleléssel búcsúzkodtunk, de mintha ma sokkal erősebben, és hosszabban ölelt volna.


Mi változott?

14/l. (8.osztály)


Mindenkinek köszönöm aki egyáltalán elolvasta ezt a rengeteg zagyvaságot, ér remelem érthető voltam



2017. márc. 19. 19:41
 1/6 anonim válasza:
Biztos szép csaj lehetsz😂 szerintem jó dolog ha van egy lelkitársad, es egyáltalán nem baj ha tetszik neked, sőt..de szerintem te tetszel neki😂 idő kérdése a kapcsolat❤❤ sok sikert❤
2017. márc. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem most próbál rájönni, hogy az a csaj, aki először jött be neki, az csak egyfajta vágyakozás volt és most, hogy ilyen sokat beszélgetett veled egyre jobban bejössz neki és magában kezdi elfelejteni a másik lányt. Bármi lehet még belőle, csak ne cselekedj megfontolatlanul. ;) Szurkolok nektek. :D 15/l
2017. márc. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehetseges h tetszel neki most ti igy eleg kozel kerultetek egymashoz ezaltal jobban megkedvelt teged lehet majd lepni fog de addigis orulj h ilyen veled jo hogy van egy ilyen fiu az eletedben folytassatok igy es aztan kialakulhat egy melyebb dolog is:)
2017. márc. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ami azt illetti, ezeken kívül sok dolog van még, ami hasonló, csak már nem akartam őket leírni ide, hisz igy is túl hosszú lett. De ha már másik is úgy gondolják, akkor reménykedhetek. Köszönöm szépen!


Egyenlőre szerintem most megvárom az "igazi" tavaszt, úgyanis tegnap volt egy beszelgetesünk hogy a tavasz a kedvenc evszakunk meg minden, és írtam egy olyan mondatot, hogy "tavasszal történnek a jó dolgok" erre annyi volt a válasz, hogy: "bizony *mosoly*" és mikor megkerdeztem tőle hogy mure fel ez a mosoly, azt mindta majd meglátom. Egyenlőre Most remenykedek, és nem rosszat tenni. Köszönöm a valaszokat <3

2017. márc. 19. 20:29
 5/6 anonim válasza:
Es mivan ha meglatja ezt a kis beszélgetést?
2017. márc. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A nevem se látszik. Illetve nem hinném hogy ilyenkor pont itt jár. 😅😅 legalábbis remelem 😅😅
2017. márc. 19. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!