Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi folyik itt? (kicsit hosszú. )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi folyik itt? (kicsit hosszú. )

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot, ő 29, én 25. Már a legelején tudtam róla, hogy egy 9 éves kapcsolatból lépett ki megismerkedésünk előtt pár héttel, ám mégis úgy döntöttünk, találkozunk, el is csattant a csók, jól érezte magát, én is, ám másnap már furán viselkedett, rá pár napra elmondta, hogy úgy látszik nincs még túl az exén. Megbeszéltük, abban maradtunk hogy akkor haladunk lassan, hagyunk neki időt. A következő találkozóra úgy mentem el, mintha csak egy barát lennék, nem csókoltam, nem tettem semmi olyat, amit egy barátnő tenne. Szóá is tette, hogy nem kapott puszit, majd ő csókolt meg engem. Találkoztunk ezután is, a vonzalommal nincs baj, szex is volt, nem egyszer. Viszont mostanában eltűnik.. van, hogy egy egész napra, majd mintha mi sem történt volna, becézget stb. A fiú önbizalomhiányos, és pörgős..mindig csinál valamit, nem tud a fenekén megülni. Szerintetek szóvá tehetem az elhanyagolásom? Mert ugye nem vagyunk együtt, hiszen azt beszéltük lassan haladunk és amíg ő nincs túl az exen, semmi értelme az egészbe belevágni. De egyre kevésbé keres, ha én keresem, hiába, mert egész nap el van tűnve, nem reagál, pedig ez az elejn még nem így volt.. mit csináljak?
2016. máj. 7. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagytok együtt,de szexeltek.Ő meg azt állítja,hogy nincs túl az exén,de közben téged dug.Szerintem ebből sosem lesz normális kapcsolat,annak az esélyét már elrontottátok.
2016. máj. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazából egyet értek az elsővel, nem akarom ismételni.

25L

2016. máj. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 90-ben született F.. ***** válasza:
100%
Szintén egyetértek az elsővel. Egyszerűen pótlék lettél, akivel elüti az idejét.
2016. máj. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Búfelejtő lettél. Ingyen prosti. Megesik.
2016. máj. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Miert torodne veled, amikor egy kis becezgetessel mar megkapott mindent es ezutan is meg fog kapni mindent? Labadat szettetted, o meg mossa kezeit mert "nem vagyunk egyutt, nem vagyok tul a masikon, nem erthetem mi bajod". Miert kell magadat ennyire ledegradalni, hogy "hat vonzalom az meg van, szex is volt stb.", aztan meg csodalkozni hogy elhanyagol? Ha ertekesen viselkedsz akkor persze, megbecsulnek, de ha igy ahogyan tetted akkor nem meglepo hogy ez lesz belole. Legyen mar egy kis tartasod. Ha mindenkivel lefekszel aki kedves meg megvan a vonzalom akkor 40 eves korodra ott fogsz tartani hogy ugyanezt a kerdest jarod korbe es korbe, csak epp 50 farok utan.
2016. máj. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most szállt ki egy 9 éves kapcsolatból, lehet hogy nem akarja lekötni magát megint. Talán nem tudja hogyan tovább, hogy akar e komoly barátnőt vagy inkább szórakozna egy kicsit. Vagy a többieknek van igaza és csak dugópartner kell neki
2016. máj. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hol vannak ilyen naiv lányok,én is akarok egyet...
2016. máj. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyetertek az elottem szolokkal.Ne te keresd.Ha o nem keres,azzal egyertelmu a tenyallas,ha keres,akkor ne add magad ilyen konnyen.Meg sem kell dolgoznia erted,ebben mi az izgalmas?taktika meg segithet rajtatok.Talan.Ismerjen meg.Hianyozz neki.
2016. máj. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!