Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek rá merjek írni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rá merjek írni?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú az osztályomból. Otthon mindig mondogatom magamban, hogy na jolnap megmondom neki. A suliba már persze nem merem. Rá merjek írni?

14/l

Ő 13/f



2017. márc. 20. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne. Tudom, most jo ötletnek tűnik, de hidd el a beszélgetésnél 1 rossz lépés és rosszul fogod magad érezni és azt fogod gondolni, hogy miért is írtam rá. Hidd el. Én is megbántam már ilyen helyzetben csomószor. ;)
2017. márc. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi :)
2017. márc. 20. 19:19
 3/8 anonim ***** válasza:

1-es nyilván, akkor egoista, hogy csakis magából indul ki és úgy véle az ő igaza az egyetlen igaz és másokat is rákell vennie erre a dologra, kedves 1-es akkor most megis cáfollak, írtam már rá lányra és nem bántam meg, nem fogott el rossz érzés, akkor sem mikor leszólítottam egyet, szóval bizony ez az elméleted amit a saját magadnak kreáltál, hogy még csak esélyt se adj magadnak megis cáfolnám és én azt mondom, hogy már pedig írj rá.. Hogy miért??

Nem rágódsz azon majd, hogy rá írj vagy ne, kevesebb lesz a stressz a görcs, mégha nem is lesz semmi, vagy elfog ez a rossz érzés, amit az 1-es olyannyira emleget, akkor is jó lesz utólag, mivel rengeteg időt szabatítasz fel, mert nem azzal telik majd az az 1-2 perc, 10-20 perc, pár óra, hogy azon agyalsz rá írj-e vagy sem.

Ebből nem jöhetsz ki rosszúl.

2017. márc. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Az 1 esnek igaza van. Igenis jöhet ki rosszul .

Az mas ha fiú rair lanyra nem összehasonlitható , ha lány kezdemenyez az már gáz arról nem is beszelve h egy 14 eves fiú egyik héten ezt masik heten azt " szereti "

2017. márc. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ember. Nyugi. Nem kell azonnal támadni. Egyébként meg, egyszer úgyis rá fog írni, teljesen mindegy mit tanácsolok neki. Próbáltam felkészíteni az esetleges csalódásra, amire 50% esély van. Aztán, ha ráírt akkor kellemesen fog csalódni és nem úgy fog járni, hogy "minden tök szuper. Összejön ez lazán-faszán" és aztán lenne egy pofára esés. Hidd el. Nem véletlenül írom azt, amit írok.
2017. márc. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem feltétlen lehet rossz. De ne azt írd, hogy tetszik neked, hanem találj valami beszélgető indokot. (nekem ez például bevált) igaz sokáig tartott míg elhatároztam magam és végül olyan béna indokkal írtam rá, hogy elküldtem egy cuki videót neki és azt mondtam, hogy véletlenül továbbítottam neki xd aztán megkérdeztem mi ujság és onnantól beszélgettünk. Kezdetben nehéz volt elhatározni magam de utána nagyon jó érzés volt vele beszélgetni :) 16/l
2017. márc. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. márc. 20. 19:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Rendben igazat adok, nem gondolom magam lánynak így nem tudhatom milyen, ha lány ír fiúra, de nem hiszem, hogy túl sok különbség van, de akkor marjd megtapasztalja, az esetleg támadásért elnézést.
2017. márc. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!