Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás utána 2 és fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utána 2 és fél hónappal merjek neki írni?

Figyelt kérdés

Volt egy 2 és fél éves kapcsolatom, ami az én hisztim miatt ment tönkre. Behisztiztem, mikor beszélgettünk, utólag belátom és tudom, hogy borzalmasan felesleges volt, otromba voltam... Nem írt vissza, többé nem keresett. Ez történt 2 és fél hónapja, viszont én még mindig szeretem. Nagyon sokat gondolok rá és eszméletlenül hiányzik. Arra gondoltam, írok neki közösségi oldalon, de félek... Nagyon felidegesítettem legutóbb. Ti mit tennétek? Összeszednétek a bátorságotokat? Amúgy azt tudom, hogy nincs neki senkije...

Férfiak... ti túl tudjátok magatokat tenni idővel egy ilyen hisztin? Annyi minden kavarog a fejemben, remélem, azért érthető voltam. :)

L23


2017. febr. 6. 08:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem nyugodtan írhatsz neki. 2,5 hónap után elfelejthette. Ha ő is szeret, együtt lesztek. Szerintem sokáig bíráktól, és ha a jövőben nem fogsz „hisztizni ”, amit nem fogsz, akkor nagyon jól fogtok kijönni.😊
2017. febr. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű a helyzet. Befejezte veled, neked is el kell fogadnod ezt és új kapcsolat után nézni.

24/F

2017. febr. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%

#2-es, adj esélyt a lánynak! Nem látod, hogy szerelmes? Te még nem voltál? Kisanyám, ha szereted, próbáld meg. Mit tehet? Legrosszabb esetben figyelmen kívül hagyja. Mindig van remény!

#1-es voltam☺

19/L

2017. febr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem egy próbát megér. Amíg nem írsz rá, addig úgyis kísérteni fog még jó sokáig a "mi lett volna, ha". Legfeljebb nem válaszol, vagy nem kedvező lesz a válasza, na bumm, akkor tudod, merre hány méter, és többet nem agyalsz rajta, tovább tudsz lépni.

Bátorság! 2,5 évig együtt voltatok, ne most legyél nyuszi :)

2017. febr. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Szergej55 ***** válasza:
81%
Sosem értettem, hogy ez az önalázás mire jó nektek.
2017. febr. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Írj neki Béjbé! :D
2017. febr. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Írj neki,mit veszíthetsz?


Sok sikert!

2017. febr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Igen, lehet, hogy önalázás... Ezért is félek. De nagyon rondán viselkedtem vele, meg is bántottam, felidegesítettem... Sokáig vártam, hogy írjon, de ő nem fog semmiképp, mert nagyon makacs ember alapjáraton is, a viselkedésem okán pedig talán nem is várhatom el.

Vannak közös ismerőseink, akiktől tudom, hogy nem csajozik, ez ad nekem egy hangyányi reményt.

2017. febr. 6. 10:01
 9/14 A kérdező kommentje:
Egyébként arra gondoltam, hogy a szokásos tiszteletkörök (mizu, hogy vagy, mit csinálsz mostanában) helyett rögtön a lényegre térnék, és áthívnám, hogy elkészítem neki a kedvencét vacsorára és beszélgethetnénk egy üveg bor mellett... Ez szerintetek nem túlságosan "ajtóstul a házba"?
2017. febr. 6. 10:06
 10/14 anonim ***** válasza:

Miért vártál ezzel 2.5 hónapot? Szerintem ennyi idő után már teljesen felesleges megkeresned, főleg, ha te cseszted el, sanszos, hogy a képedbe röhög.


Legközelebb, ha elcseszel valamit, azonnal kérj bocsánatot, ne hónapokkal később jusson eszedbe, hogy hoppá, mégis hiányzik az ember. A hisztit pedig értelmes ember nem tűri el hosszútávon, szóval pont ideje lenne leszokni róla.

2017. febr. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!