Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Mi volt a legdurvább...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi volt a legdurvább dolog amit szerelem miatt tettetek?

Figyelt kérdés
Pl vagdosás, követni a srácot, szót fogadni neki ha megzsarol stb...
2017. márc. 21. 13:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Egyszer eltörtem a kezem.De csak mert azt mondta,hogy akkor járni fog velem.Persze nem így lett,de a biztosítás kárpótolta azt a nyomorék gyereket.Amúgy alapjáraton mindenre képes lennék,ölnék is.
2017. márc. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez hatalmas remélem nem csak kitaláltad :D
2017. márc. 21. 14:13
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Tényleg így volt. :D Sajnos csak ilyen betegesen tudok szeretni.
2017. márc. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%
Kézkarcolás (vagdosást akartam, csak az fájt, és nem igazán bírom a fájdalmat), illetve gyógyszereket szedtem be. Szerencsére nem lett bajom, de döbbet nem csinálnám egyiket sem.
2017. márc. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Követés, nyomozás. Éreztem, hogy hazudik arról, hogy hol van, kivel van. Odamentem, meglestem. Szakítottam is vele.
2017. márc. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Depi de tenyleg nem bírtam enni amit meg igen azt is kihánytam
2017. márc. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
I can't believe what I did for love...
2017. márc. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Csináltam egy kamu profilt facebookon,ahol fiúnak adtam ki magam, úgy férkőztem a srác közelébe,hogy olyan témával írtam rá,ami őt is érdekli,tehát netesen haverkodtunk,és egy csomó információt szedtem ki belőle, a suliról kérdezgettem,utána már az is szóba került,hogy van-e barátnője.
2017. márc. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindig a szomszéd utcában sétáltatom a kutyákat, hátha akkor jön meg/megy el valahova a srác, amikor ott vagyok, és ráköszönhetek. De ez sosem jön be. Azt vágom, h innen kb 45 percre jár suliba, de azért a nap folyamán valamikor haza is kell jönnie, nem? Mintha felszívódott volna. Már vagy fél éve nem láttam, miközben itt lakik 1 utcára tőlem. Néztem, hogy elköltöztek-e, de nem. És azt se hiszem, hogy koleszos lett. Nem tudom, mi a franc lehet vele. Gondoltam már rá, hogy becsöngetek hozzájuk és mondjuk előadom, hogy elfogyott otthon a liszt és éppen főzünk, de ez azért nem lenne jó, mert ilyen esetben egy közelebbi szomszédtól kérnék, vagy ennyi erővel a boltba is leugorhatnék, ami 5 percre van innen.


Mint látod, elég megszállott vagyok :D 15/L

2017. márc. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
Uristen ezek a válaszok :D előre sajnálom azokat akik összejönnek veletek :'D
2017. márc. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!