Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért mondják hogy a szerelem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják hogy a szerelem egy nagyon aljas dolog és iszonyat fájdalmas? Nem az a lényege hogy boldog legyél azzal akivel vagy?

Figyelt kérdés
2017. jan. 20. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem aljas és nem fájdalmas, csak ha átvágnak, becsapnak, de aki ilyet tesz, az nyilván nem szeretett igazán.

Ha két olyan ember van együtt, akik őszinték egymással, tisztességes szándékaik vannak, akkor a szerelem szép.

2017. jan. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Mert a szerelem csak annyi, hogy a szervezeted a vágy hatására "bedrogozza" magát. Aztán mikor megcsalnak, kidobnak tudatosul benned, hogy vége, utána kezd visszaállni a szervezeted normálisba és elvonási tüneteid lesznek, ezért fáj. Biológiai lefolyása van kb. mint egy betegségnek, függőségnek.
2017. jan. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Stark2000 ***** válasza:
Attól függ, hogy kinek mi a szerelem. Amit leírtak, hogy becsapnak, kihasználnak.. szerintem az viszonzatlan szerelem. Ha csak a részedről működik a dolog és a lány visszaél vele akkor valóban csalódás lehet belőle. Ha viszonzott, és tényleg szerelem az viszont fantasztikus. :P
2017. jan. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha viszonzatlan, akkor kicseszettül fáj...Mindenre kihat.
2017. jan. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szerelem nem fáj...rossz eübert szeretni fáj...
2017. febr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Leírom a sztorim akkor hátha érteni fogod. :) volt egy fiú haverom akivel nagyon jóban voltam,miután úgy 8-9 hónapja ismertem elkeztem többet érezni iránta,de nem vallottam be neki mert tudtam,hogy semmi esélye hogy mi együtt legyünk. Barátnője lett,nincs is jobb azt hallgatni vagyis tőle inkább látni,mivel írta,hogy hogyan enyelegnek meg hogy mennyire szereti azt a csajt.(ráadásul a csajjal hasonlítunk egymásra is) Kezdett ez a barátságunkra rámenni ritkábban nézte az üzeneteket,vagy látta de nem írt vissza ebből nekem elegem lett,így elhatároztam,hogy én már biztos nem írok rá. Magyarul borzasztó érzés mikor a szerelmed elhanyagol egy másik személy miatt. És visszagondolva az egészről azt gondolom,hogy hülye k.u.r.v.@ 😂 (féltékenység még mindig beszél belőlem xD)
2017. márc. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!