Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bele szerettem a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szerettem a barátnőm egyik legjobb barinőjébe, mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

Én 22 vagyok, a barátnőm 17 és az ő barátnője is ennyi.

Fél éve vagyunk együtt. De egyszerűen nem bírok magammal. Folyamatosan írni akarok a barinőjének (ő szingli) és legszívesebben elrabolnám. Tetszik nagyon, de sosem mondtam neki és nem is sokat beszéltünk még.

De nem akarom megbántani a barátnőm és azt se akarom hogy tönkre tegyem a barátságukat. De megbolondulok.

Mi van ilyenkor?


2017. márc. 22. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:

A legjobb esetben szakítasz a barátnőddel és nem tartod egyik lánnyal sem a kapcsolatot. Akkor nem teszed tönkre a barátságukat.


Vagy szakitasz a lánnyal és később kezdesz el ismerkedni a barátnőjével amikot a lány túl lesz rajtad.


(Egyébként ha tényleg barátok akkor ugysem jön össze veled a barátnője.)

2017. márc. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"nem akarom megbántani a barátnőm "

Sajnos meg kell mondanod a barátnődnek, hogy vége. Porig alázod, ha nem szakítsz vele, nem megbántás-kérdés ez. Le kell zárni és udvarolni annak, akibe szerelmes vagy. Az ő barátságukkal neked nem kell foglalkoznod. Nincs más megoldás.

2017. márc. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te tényleg 22 éves vagy? :D
2017. márc. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, 22 és nem első barátnő meg ilyen nyomi dolgokról van szó, hogy nem tudom hogy működik egy lány.

Egyszerűen csak ilyen most volt velem először.

Ha nem lennének barátok, már gondolkozás nélkül cserélném le őt rá.

De így aztán a legszemetebb dolog lenne a világon.


Egyébként vagyok olyan jó pasi hogy szétszedjek egy barátságot, különben is ezek a lányok bolondok. Puszi így puszi úgy, egymásháta mögött meg... és mind ilyen! Állandóan megy a cica harc, ergo nem ügy nekik, főleg ilyenkorban barátságokat szétcincálni pasik miatt.

Nem mellesleg a barátnőjének is bejovok.

2017. márc. 22. 12:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Összejöjjek a barátnőddel? :D

és akkor máris egy jó indokod van arra, hogy miért jöhetsz össze a másik csajjal :P

2017. márc. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te egoista kötsög lehetsz.
2017. márc. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 janika1998 válasza:
Te nem vagy komplett
2017. márc. 30. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!