Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » SOS Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS Beleszerettem a legjobb fiú barátomba. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Egy olyan fél éve a legjobb barátom

Belészerettem...

De olyan fura minden, volt már viszonzatlan szerelmem, az nem ilyen volt

Amúgy ma éppen a frissen beütött kezemre akart puszit adni, meg úgy ölelgetjük egymást, de annyira jó érzés

Csak ha látom...ahw❤

De neki ha jól tudom más tetszik

Csak a hangja❤

Amúgy osztálytársam, jövőre egy suliba megyünk, évfolyamtársak leszünk csak

Amúgy nagyon sokat foglalkozik velem, sokkal többet mimt a kiszemeltjével

14/l

Szerintetek?


2017. márc. 21. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Kétlem ha tényleg lenne egy nálad jobban tetsző lány, akkor veled ölelkezne. Barátok nem csinálnak ilyeneket hogy ölelgetik, meg puszilgatják egymást. Ez meg hogy tetszik neki valaki, csak duma, vagyis nagy valószínűséggel az. Szerintem ne kínozd magad, és mondd el neki, mert szerintem te is bejössz neki. Ha nem mondod el akkor csak kínzod magad, mert kiábrándulni belőle nem hiszem hogy fogsz.
2017. márc. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Héj mindenki,aki azt hiszi van fiú lány barátság! Idesüssetek! :P
2017. márc. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Csak egy baj van...az előző szerelmemnek elmondtam, és neki nem jöttem be...eltávolodtunk egymástól

Ezért nem merem😕

2017. márc. 21. 16:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Héééé pedig van fiú lány barátság! Nekem is van fiú barártom és jól elvagyunk, nem szerettünk egymásba! Amúgy kérdező szerintem valamilyen szinten ő is vonzódik hozzád, csak úgy gondolkodik mint te. Nem meri elmondani mert fél, hogy még a barátság is tönkremegy. Amúgy nem hiszem, hogy ölelgetne meg puszilgatna ha nem érez semmit.
2017. márc. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát én már nem értem a fiúkat(most amúgy csak miatta fogyózok, mert amúgy is elég nagydarab vagyok,és szeretnék lefogyni, hogy jobban tettszek neki)

És ha nem lenne fiú-lány barátság, akkor már egy csomó palim lenne😂😂😂

Végülis csak 8 fiú barátom van

2017. márc. 21. 17:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Az már hárem :D Egyébként egyértelmű, hogy vonzza a társaságod, de nem kellene egyből elé állni, hogy "Pistike, szeretlek!" esetleg figyeld, hogy hogyan reagál rá, amikor közeledsz felé. (nem szó szerint) Célozz rá, hogy nem csak egy barát.
2017. márc. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jó 5let😄😄😄
2017. márc. 21. 18:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Hééééé 4-es! Ha tehetné a fiúbarátod a lelket kikefélné belőled! Csak nem mer lépni!
2017. márc. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kösz 8-as :DDDD
2017. ápr. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!