Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek ilyen helyzetb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Belekezdenének bármibe is egy ilyen lánnyal vagy hagynátok az egészet?

Figyelt kérdés

Anyum barátnőjének a lánya, a véletlen hozott össze minket, nyitva maradt a "munkaszobám" és anyukája ott volt nálunk meglátta cuccaim. Kiderült, hogy a lánya tetkókat tervez, rajzolgat.

Na mondom, ez még csak 1 dolog. Kínkeservesen összehoztak vele, nem számítottan csak a szokásosra, tudjátok...én a rubintokra utazom mondjuk úgy, a személyisége kell egy lánynak.

Nem hittem, hogy ennyire megragad majd.


Mert a lényeg, hogy pont túl vagyok életem úgynevezett szerelmém, ami igazából nem volt semmi se, mert nagyon nem jött össze.

Aztán tudjátok ilyenkor mi van, túljutottál valamin és úgy gondolod ilyen az egész világ.

Hogy senki se kell már, ezt a vonatot biza lekésted egy életre és a füttyszót se hallod már.

Túl van az már 100 mérföldön ahogy Justin énekelné az Inside LLewyn Davis-ben.


A csajt akibe szerelmes vagy mással látod, én béna voltam, túl zárkózott és nyomi. Legfőképp NYOMI.

Aztán jön egy ilyen szuper nő és megmenti a lelkemet.

Beszélget velem és még mindig nem értem ezt az egészet, mert figyel is rám és visszakérdez másnap.


Végignéztük a tetkós magazinokat amiket rendel, és nagyon viccesnek találta mikor egy szőrös combra varrt lepkénél felkiáltottam, hogy egy lepke igenis szálljon és ne ilyen emberi húsokon pihenjen.

Mondtam neki, hogy a jövőben olyan tetkókat készíthet majd amilyenek a Total Recall 2012-es verziójában voltak, beszélgettünk a Maori tetkókról is.

Arról is, hogy a jövőben minden emberre rá kéne varrni a vércsoportjukat jelző dolgokat, hogy vírusfertőzések, baleset v bármi esetén könnyebb legyen megtalálni a megfelelő vérzsákot.


Meg nagyon szép is, de nálam nem ez az elsődleges, még akkor sem ha amúgy erre is figyelek.

Csupa izgalmas cucc a ruhája, feketék a körmei (persze nem a kosztól) és mindig van rajta rúzs, vörös.

Az ilyen lányokról ez a kép ugrik be mindig, egyik kedvenc horroromból:

[link]


Ő kicsit más, hosszú a haja, a teste hasonló, a combjai nagyon szépek, kész bécsi csirkecombok-szóval megragadott így is nem tagadom.


Mi legyen, barátság vagy kezdjek bele még akkor is ha most azt nem nagyon merem, mert félek egy újabb csalódástól???


2017. márc. 22. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kezd laza dolgokkal.

Az első amúgy is az hogy HAVEROK lesztek a lánnyal.


És nemsoká azt is szóba hozhatod, hogy hánykapcsolata volt már stb. És akkor elmondod hogy veled mi történt.


Aztán eltelik pár hónap - és ügyesen a haveri kapcsolatba

csempészel egy kis mozit, vagy valami romantikus kis valamit.

Amikor már itt tartasz, akkor elfelejted a régi kapcsolatodat és meglátod az újat.

hajrá

2017. márc. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor követem ezt így ahogy te leírtad, biztos lépcsőnek tűnik, csak ne, hogy megint a pók barlangjába jussak tudod :D

Beszélgettünk erről egyébként, neki 1 barátja volt, nagyon szelíd lány, 2 évvel fiatalabb.

2017. márc. 22. 22:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Vágj bele, rossz nem lehet :) hajrá :)
2017. márc. 23. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Úgy is lesz, köszi a biztatást.

Végre egy rendes csaj :D

2017. márc. 23. 09:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy megragadtak a szép bécsi csirkecombjai.

Tuti értékeli!

2017. márc. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi történt? :)
2018. máj. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy törölték a felhasználót.
2018. máj. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!