Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon gáz? Valaki hasonló...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz? Valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Nemreg belezugtam egy tanaromba... Kilencedikes vagyok, es nem tudom, hogy ez meddig fog tartani. Eddig is lehet h ereztem valamit, sokszor akartam atolelni, vagy ilyesmi, de nem jottem ra hogy mit erzek, csak egy ideje. Nem fogom arra kenyszeriteni magam h elfelejtsem, de nagyon sokszor nem fogom fel amit mond es nagyon zavarban vagyok elotte, altalaban meg sem tudok szolalni. Es felreertes ne essek. Semmit nem akarok tole, az biztos...

Szoval valaki aki egyutt erez (es nem szol be) az velemeny? Vagy valaki aki igy erez meg?



2017. febr. 14. 21:13
 1/9 anonim válasza:
Jaja.voltam szerelmes egy phdsba, na azt nem kívánom senkinek.m
2017. febr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Krukutyán Levente ***** válasza:

"Nem fogom arra kenyszeriteni magam h elfelejtsem" "Semmit nem akarok tole, az biztos..."


Akkor tulajdonképpen mi a terved?

2017. febr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs igazabol... Jol esik szeretni ot, de mivel tanit engem, ez nem lenne helyes.
2017. febr. 14. 21:23
 4/9 anonim válasza:
100%
Én is belezúgtam egy tanáromba anno 9.-ben, nekem ő volt a tökéletes nagybetűs férfi, a korombeliek pedig mind elbújhattak mellette. Emiatt nem is nagyon pasiztam, mert mindenkiben őt kerestem. Érettségi után bepróbálkoztam nála :D Pár hónapig kavartunk, aztán rájöttem, hogy nem is annyira tökéletes, mint amilyennek gondoltam, szóval inkább megszakítottam vele a kapcsolatot.
2017. febr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

1. megoldás: Elfelejted és keresel egy hozzád illő pasit.

2. megoldás: Bepróbálkozol nála. A környékemen egy olyan iskolát sem tudok, ahol ne lenne legalább 1 férfi tanár, aki a kislányokat csinálgatná fel. Durva. :/

2017. febr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Emberek! Nekem nem a szex a lenyeg! Ha mar probalkozom nala akk nem csak a szexert... Miert gondolja ezt mindenki? 😂
2017. febr. 14. 21:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Megölelni megölelheted, ebben nincs semmi olyan :'D
2017. febr. 15. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jo ez igaz. De az meg akkor volt, hogy csak ezt akartam. Mostmar jo lenne tobb is az olelesnel... 😅😂
2017. febr. 15. 06:19
 9/9 anonim ***** válasza:
49%

Na akkor mondok valami értelmeset is, mert eddig nem nagyon kaptál normális választ!

Ebben a korban ez teljesen természetes dolog. Mindig más valaki tetszik, sokaknak még a sztárok is. Szerintem annyira szerelmes nem vagy (sőt, lehet hogy nem is vagy az) csak nagyon tetszik. Ez azért is lehet, mert ő ugye felnőtt férfi, okos, és nem olyan mint a veled egykorú fiúk. Ők teljesen mások, komolytalanok, némelyik meg bunkó paraszt is (tisztelet a kivételnek)!!

Természetesen nem kell vele kavarnod, meg elég kellemetlen is lenne mindkettőtöknek. Én azt javaslom, hogy inkább keress egy olyan srácot, aki hozzádvaló korban, az nem gond ha pár évvel idősebb is. A tanár-diák kapcsolat eleve tabu, és nem valószínű, hogy miután elballagtál működne. Bár gyanítom addig már tuti lesz pasid, vagy legalábbis egy kapcsolaton túl leszel.

2017. febr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!