Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik a bátyám barátja?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a bátyám barátja?!

Figyelt kérdés

2 hónapja bejön nekem a testvérem egyik barátja.Nagyon tetszik a stílusa, meg nagyon aranyos velem(párszor beszélgettünk).Meg persze a kinézete se utolsó...:D

Szóval, lényeg az, hogy eddig az egyik osztálytársam tetszett, a bátyám haverját már előtte is ismertem...de egyszercsak elsétált előttem a suliban, és konkrétan beleestem 3 másodperc alatt :DD a másik fiút meg elfelejtettem ahogy van.Egyébként iránta teljesen mást érzek, mint az előző fiú iránt.Nagyon meg akarom ismerni, de sosincs rá lehetőségem :( Sajnos nagyon sok mindenkinek tetszik, mert olyan "Cortez-féle"(SZJG fanok értik :D), és hát egyébként sokszor néz rám a suliban.De valószínűleg úgy ismer hogy az xy(nem mondok nevet) húga.Amúgy 2 és fél év van köztünk és 2 osztály.Visszatérve a lényegre: Hogyan beszélgessek vele?(ráírni nem akarok, mert az eléggé átlátszó...)



2017. márc. 23. 19:04
 1/5 anonim válasza:

Hogyan beszélgess vele?

Mondjuk érdemes oda menni hozzà a két làbadon és kinyitni a szádat aztàn beszélgetni vele, ha nem akarsz neten ràírni... -.-

2017. márc. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

jaj meghalok. hát és ugyan miért ne írnál rá?

+ csak menj oda hozzá, ennyi. nemtom mennyi idős vagy, így nemtom mennyire számít az a két év

2017. márc. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A bátyád biztos díjazni fogja ha lekúr a haverja :D
2017. márc. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!
2017. márc. 26. 09:18
 5/5 anonim ***** válasza:

"..de egyszercsak elsétált előttem a suliban, és konkrétan beleestem 3 másodperc alatt :DD"


Ez annyira gyerekes. Az igazi szerelem ("beleesés") meg sem közelíti ezt, amit te leírtál.


Hogy beszélgess vele? Ahogy idáig. Ha akar valamit, akkor lépni fog. Ha nem, akkor el kell fogadnod,hogy vannak még lányok rajtad kívül. És más srácok is.

2017. márc. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!