Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bátyám legjobb barátja? Lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bátyám legjobb barátja? Lent

Figyelt kérdés

Bátyám legjobb barátja (17 éve azok) felajanlott nekem pénzt a szexért. Nemet mondtam, egyrészt mert van párom, másrészt ezért nem fogadok el pénzt.

Azt mondta, hazudjak a páromnak es töltsem nala az estét.. Ennek már jó pár hete. Az után, hogy nemet mondtam, elkezdte mondani, mennyire vonzódik hozzám, nem tudja mit akar tőlem, mert lehet kapcsolat, de nem tudja.

Párom tud mindent, azt is, hogy nem szakitom meg a sráccal a kapcsolatot, mert az én haverom is.

2 éve (párommal 8 honapja vagyok együtt) adtam neki egy puszit, es nem volt tobb, ő azóta akar engem, de ezt pár hete mondta...

Nyaggat, hogy menjek el vele randizni. Párom mondta, hogy nem zavarja ha barátként találkozom vele, mert bízik bennem.

Ti találkoznátok vele, vagy teljesen megszakítanátok a kapcsolatot? Amióta nemet mondtam, tesómmal is másképp banik, nem veszi fel neki a telefont, csak ritkán. Nem akarom, hogy az ő baratsaguk ramenjen.

20/l


2015. jan. 26. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
konkrétan felajánlotta, hogy legyél ku*va...a helyedben nem tartanám vele a kapcsolatot és a tesódnak is jót tehet ha ilyen embertől megszabadul...egy foglalt lánynak pénzt ajánl a szexért, és ez a lány a legjobb barátja testvére...
2015. jan. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tesóm nem tud erről. A srác azt mondta, ha el is mondom akarkinek, úgyis letagadja. Tesóm úgy tudja, csak szexelni akar velem, a fizetne is érte részt nem. Melengette az egómat az összeg, "fuha ennyit érek ennek a p.csnek" ugyanakkor rosszul is esett. Nem tudom hogy kepzelte. Atveszem a penzt, megyek, lefekszem vele aztan élünk mintha mi sem történt volna? Mondtam, hogy ha pénz nem lenne képben, akkor sem, mert nem csalom meg a párom.

Jött a válasz, szó szerint: jaj a hülye lelkiismeret ez is csak egy hülye női baromság..

2015. jan. 26. 16:16
 3/4 Beltazor91 válasza:
ezek után remélem nem állsz vele szóba! én kerülném, nem beszélnék vele többet.
2015. jan. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A srác egy p.cs. Szakíts meg vele minden kapcsolatot. HA emiatt nem haverokdik bátyáddal arról nem te tehetsz, hanem ő. De egy ilyen hülye csak nyűg.
2015. jan. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!