Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mitévő legyek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mitévő legyek, exemmel kapcsolatban, egyre jobban kezdek magam alatt lenni, szerintetek?

Figyelt kérdés

Lassan 2,5 hónapja lett vége, közösen hoztuk meg a döntést, Ő most érettségizik, sokat tanul, amúgy sem volt sok időnk egymásra, sokat veszekedtünk, apróságokon, de nagyon szerettük egymást, ezt mindenki megmondta, úgy éreztem/éreztük egymásnak lettünk teremtve, a kevés találkozás ellenére is nagyon jól megvoltunk, de már egyikünk se bírta ezt a sok vitát, kiakadást(amit részben én okoztam), megbeszéltük, hogy szünetet tartunk, eközben megismertem egy lányt, elvoltam vele, így teljesen azt hittem, hogy exemet már nem szeretem úgy, találkoztunk, Ő is mondta, hogy nem tudta tisztázni magában a dolgokat, és tartsunk több szünetet(erre mondtam neki, hogy ez sajnos nincs időhöz kötve, hogy mikor érezzük azt, hogy mindent tisztáztunk magunkban), ezért jobb lenne ha szakítanánk.. Ő is belátta ezt, de mondta, reméli még összejövünk később, mert neki nem kell senki más rajtam kívül. Úgy váltunk el mintha még együtt lennénk, szeretlek, csók ölelés stb. Az elején úgy gondoltam túl vagyok rajta elég hamar, közben a másik lánnyal beszélgettünk, viszont rájöttem, hogy az exemet keresem benne, és Vele nem lennék olyan boldog mint az exemmel voltam, előjöttek az emlékek, mai napig előjönnek, tudom, hogy nekem Ő kell, mindenkiben Őt akarom keresni, beszélgettem osztálytársával, Ő mondta, más fiúknak teszi a fejét, és nem nézte volna ki belőle amiket csinál, viszont azt mondta neki, szerinte még nincs vége..(osztálytársa eközben eléggé olyan jeleket adott mintha akarna tőlem valamit). Exemmel is beszélgetek néha, Ő is mondja, hogy hiányzom neki és ugyanúgy szeret még, de jelenleg nem akarja újrakezdeni mert fél, hogy az lenne mint korábban , és a tanulásra koncentrál most, és úgy gondolta maximum később lehet köztünk megint valami, és ha összetartozunk úgy is együtt leszünk, viszont én megőrülök, lenne más lány akinek tetszem, jól kijövünk, de mégsem érdekelnek annyira, hogy bármi komoly legyen köztünk, minden nap az exem jár a fejembe, mennyire jó és szép volt minden, és már nincsen többé, és lehet soha nem is lesz már. És nem tudom mit gondoljak, vajon akar-e még valamit tőlem, csak bizonytalan, vagy már teljesen túl van az egészen és másokkal találkozik? Ha belegondolok, hogy mással van, legszívesebben meghalnék, annyira rossz az érzés.. Ti mit tennétek a helyemben? Éljem az életem, és egyszer majd elfelejtem? Vagy küzdjek érte, annak ellenére, hogy Ő megmondta most nem akar semmit? Egyszer azt érzem, nem kell nekem már, máskor pedig azt, hogy Vele akarok lenni minden percben, mint régen, minden egyes emlék az eszembe jut, és tudom ebben az évben Ő már nincs mellettem, és nem tudom, valaha együtt leszünk-e még..

Egyébként 1,5 évig tartott a kapcsolatunk, és igen, nekem is első komoly, és neki is.

21/f

Elnézést ha hosszú / nyálas lett, de ki kellett írnom magamból ezt..



2017. márc. 24. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Első komoly kapcsolat szindróma. Szerencsére te is kapisgálod, hogy nem kell erőltetni ami nem megy.

Visszagondolva a szíved a jó dolgokra emlékszik, de tudatosan kell magadat emlékeztetni a rosszakra is. Csak a szerelem önmagában még nem jó semmire.

Nehéz felejteni, nem is lehet igazából. Kiábrándulni lehet vagy csak hallgatni az agyadra a szíved helyett.

Ne erőltesd, tudod, klisé, az idő minden sebet begyógyít.

2017. márc. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezért is lett vége igen, mert nem tudtunk dűlőre jutni , kinek, hogy lenne jobb, stb.. Viszont szeretem és így nehéz, hogy mindig előjön valamilyen emlék vele kapcsolatban :/
2017. márc. 25. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!