Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titkos kapcsolatban az exemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ncole18 kérdése:

Titkos kapcsolatban az exemmel, hasonló helyzetben volt valaki?

Figyelt kérdés
2015. jan. 24. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is az exeddel... titokban
2015. jan. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Röviden a történetem.15 és fél évesen megismerkedtem Vele,...ennek majdnem 2 éve.Őrült nagy szerelem szövődött,tele viharokkal többszöri ksebb-nagyobb szakításokkal aminek nagyon semmi oka nem volt.Volt egy nagyobb szakítás amikor én hagytam ott,,okát máig sem tudom.3 hónap után kibékültünk és 9 hónapig voltumk együtt.Majd szinte majdnem pontosan az első nagyobb szakításra 1 évvel,megint faképnél hagytam (barátnők befolyásolására,és többnyire azért mert nem bírtam az anyja nyomását)szerettem...eltelt majdnem 5 hónap.Folyamatosan volt vmi kis jel amivel hol ő hol én kerestük egymást,de mivel nagyon csúnyán váltunk el illetve én az egész családja,és a barátai is megharagudtam rám.Most lassan 1 hónapja h újra együtt vagyunk,titokban,Illetve az én szüleim tudják,de ő nem meri elmondani mert akkor kitagadnák otthonról .A különlétünk alatt próbáltuk mással,de egyikünknek sem sikerült emrt még mindig egymásért voltunk oda.Volt valaki ilyen helyzetben?Nem lenne baj ha az anyuja elfogadná ezt igy,valamikor imádott engem..de 19 éves fiúról beszélünk,és bele akar szólni az érzelmi életébe.
2015. jan. 24. 17:00
 3/6 anonim ***** válasza:

https://ex:8000

:D

2015. jan. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem el kene egymast felejtenetek! Ilyen nincs is! Mit szakitgattok ha szeretitek egymast... ugyanmar!! terj eszre!
2015. jan. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát pedig van..ahogy látod.Hirtelen felindulásból minden.nem egy ismerősöm van aki többször különment majd visszatalált..bár az is igaz hogy már nincsenek együtt.sőt olyat is tudok aki elvált majd újra férjhez ment ugyanahhoz.miért ne szeretnéd attól , a szakítás van amikor nem szívből történik
2015. jan. 24. 20:28
 6/6 A kérdező kommentje:

Keserű minden egyes csók,

Titkos minden egyes alkalom.

Tiltott a vágy, a szerelem is tiltott,

Miért nem értik, hogy Veled boldog vagyok?

2015. jan. 24. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!