Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy még mindig ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy még mindig ezt érzem az exemmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Amikor az exemmel kapcsolatos dolgot hallok, érdekel, időnként (kb havi rendszerességgel) megnézem a fényképeit facebookon. A legutóbbi képen a nászútján volt, nem is tudtam hogy házasodik, és bevallom őszintén, mellbe vágott a dolog, fájt, pedig tudom, már nem kéne.

Ő az első volt nekem és én is neki, még középiskolás koromban voltunk együtt, 2,5 évig. Sokat veszekedtünk, de amikor épp minden rendben volt, akkor nagyon jó volt minden.

Aztán ő kirakott, és megtaláltam azt a fiút, akivel minden szép és jó volt, s 6 éve már vele vagyok, az esküvőnkre készülünk. Senkire és semmire nem cserélném őt le.


Normális, hogy ilyen szinten még mindig érdekel az ex, és fáj, hogy feleségül vett egy másik lányt?


2013. okt. 8. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Neked azóta nincs senkid mi?
2013. okt. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
"6 éve az új párommal vagyok, az esküvőnkre készülünk. Senkire és semmire nem cserélném őt le. "
2013. okt. 8. 17:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért van ez mert ő volt az első, de próbáld meg lezárni és ne a múltban élj. Ő már mással van és te is. Koncentrálj a jelenre. Azt megkérdezhetem hogy szerelmes vagy a mostani párodba vagy inkább szeretetet érzel?
2013. okt. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én meg tudlak érteni, mert nekem is van egy ilyen ex az életemben. szerintem azért senki sem felelős, amit érez, úgyhogy ilyen szempontból 'normális' dolog ez. azért vagyunk felelősek, hogy az érzéseinket hogy reagáljuk le, és úgy látszik, neked is nagyon nehéz túllépni azon a kapcsolaton. én a mostani páromba nem vagyok szerelmes épp emiatt, de ez alkalmanként segit is abban az értelemben, hogy erősebb az önbizalmam, nem fogadok el tőle akármit, nincs rózsaszin köd.
2014. jan. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!