Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennetek? Maradjak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek? Maradjak az exemmel kapcsolatban vagy sem?

Figyelt kérdés
A kapcsolat viharosan kezdodott. Eleinte meg masok is voltak a kepben, aztan szep lassan komolyabbra fordult a dolog. O vegig azt mondogatta, hogy nem szerelmes, de sosem akart kilepni.Neki mar volt egy rosszul sikerult hazassaga, es egy rosszul vegzodott parkapcsolata (visszautasiott lanykeressel), szoval en megerto probaltam lenni es elfogadni, hogy neki az elkotelezodes, szerelembeeses nem megy annyi csalodas utan olyan konnyen. Sok idot toltottunk egyutt, utazgattunk es turelmesen vartam, hogy talan egyszer megiscsak szerelmes lesz. Aztan 8 honap utan szunetet kert tolem, hogy az talan segit, ha tavol van tolem egy idore. Sajnos a kialkudott 40 napot en nem birtam, szoval vegul en szakitottam. Viszont o tovabbra is hiv, keres, sot talalkoztunk is, ahol eleg egyertelmu jelet adta, hogy tovabbra is vannak erzesei irantam, vonzodik hozzam (szex nem volt), viszont a kapcsolat mellett nem tudja magat elkotelezni. Minden beszelgetesunk nemhogy eltavolitana, de egyre kozelebb visz hozza, ugy erzem a hianyzo barati kapcsolatot most epitjuk ki. A kapcsolatunk alatt ugyanis o elegge vedte a maga vilagat es keves informaciot osztott meg velem. Most ugy erzem, hogy sokkal intimebb es sokkal jobban bevon a dolgaiba. Nem tudom mit tegyek. Tovabbra is talalkozzam vele, tartsam vele a kapcsolatot, akarmennyire fajdalmas is, hisz en szerelmes vagyok bele, vagy pedig egyszeruen minden kapcsolaot szakitsak meg vele? Ezzel persze elvagva annak leheteseget, hogy tovabb epuljon esetleg vmi mas...Mind a ketten 40 kozeliek vagyunk, szoval itt mar nem tinikrol van szo :)
2013. febr. 26. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:
sztem hagyd..
2013. febr. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én biztosan tartanám vele a kapcsolatot, ki tudja mi lehet még belőle...most alakulhat ki igazán és komolyra is fordulhat.
2013. febr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!