Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti ennyire megharagudnát...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xyz333 kérdése:

Fiúk! Ti ennyire megharagudnátok ezért?

Figyelt kérdés

Megharagudnátok és meggyűlölnétek annyira a barátnőtöket hogy nem beszéltek vele több napig vagy akár hétig azért mert az érdeketekben és a kapcsolat érdekében nem mondta el nektek ha rossz kedve volt hogy miért vagy ha valami baj volt annak az okát?

Én kicsit úgy érzem túlzás hogy ennyiért megutál a barátom holott én csak nem akartam hogy emiatt rossz kedve legyen neki is vagy csak nem akartam beszélni a dologról...ő most emiatt haszontalannak érzi magát. Elmondtam mindezt neki, hogy mit miért tettem, és azt is elmondtam, hogy meg tudom tenni ,hogy elmondok innestől kezdve mindent ami bánt vagy ami örömet okoz...de egyszerűen nem áll szóba velem...kis híján azt mondta utál...csak én érzem úgy hogy kicsit túlzás ez?



2017. márc. 26. 09:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Igen, ez egy kicsit túlzás. Elég éretlen lehet.

Hány évesek vagytok?

2017. márc. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én 16, ő 15
2017. márc. 26. 10:18
 3/14 anonim ***** válasza:

Megharagudnék.

"én csak nem akartam hogy emiatt rossz kedve legyen neki is vagy csak nem akartam beszélni a dologról."

Neked is rossz kedved lenne az ő rossz kedve miatt, nem? Mégis vállalnád, mert fontos neki. A párkapcsolatban a kommunikáció és az őszinteség a legfontosabbak között van, de te mindkettőtől megszabadultál.

2017. márc. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%

Lehet van egy harmadik személy is a képben, és ez egy jó alkalom volt arra, hogy kihasználja, mintha megharagudott volna.

Ha meg azt mondja, hogy utál és nem becsül téged, akkor dobd. Semmi értelme ilyen fiatalon lekötnöd magad egy ilyen mellett. Élvezd ki a fiatalságodat, amíg tudod.


19/F

2017. márc. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
hol a bizalom, hol van, nem látom.
2017. márc. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Őszinteség? Bizalom?


Egy kapcsolatnak az őszinte beszédre kell épülnie többek között, szóval mindent fontos elmondani, a másiknak meg megérteni, együttérezni, ez mindig más.


Én se vagyok oda azért, ha látom, hogy baj van, megkérdem, hogy mi az, majd annyit kapok válasznak, hogy "semmi".


De attól függ, hogy konkrétan mit nem mondtál el, miért volt rossz kedved.


És miért nem beszéltetek pár napig?

2017. márc. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Itt nem az őszinteségről van szó, nem gondolom azt hogy nem vagyok vele őszinte, sőt. Általában azt mondom hogy ne törődjön vele mi a baj majd én megoldom, ezzel nem azt akarom mondani hogy nem szivesen mondom el neki vagy hogy nincsen köze hozzá, sokkal inkább azt, hogy nem olyan nagy ügy csak ne csináljunk a bolhából elefántot, sokszor csak hirtelen rossz hangulatom lesz és magam sem tudom miért aztán 5 perc múlva minden megy tovább. Szóval nem gondolom hogy nem vagyok őszinte csak őt akarom védeni attól hogy ne érezze hogy el vagyok keseredve mert akkor ő is el fog. De hangsúlyozom, hogy nem gondoltam, hogy ez neki ekkora bajt okoz, aztán mikor megtudtam megmondtan, hogy rendben nincs gond akkor elmondom csak ne legyünk rosszban emiatt.
2017. márc. 26. 11:34
 8/14 anonim ***** válasza:

"Szóval nem gondolom hogy nem vagyok őszinte csak őt akarom védeni attól hogy ne érezze hogy el vagyok keseredve mert akkor ő is el fog"


És? Továbbra is azt mondom,hogy ha egy kapcsolatban az egyik fél átveszi a másiknak az érzéseit, az nem baj, mert ezzel támogatja.

Kérdés: Ha a barátod rosszul érezné magát, te tudni akarnád annak ellenére is,hogy neked is rossz kedved lesz? Ha a válaszod igen, akkor totál ellentétesen cselekszel, mint ahogy kellene.

2017. márc. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Tehát azt mondod nem túlzás amit tesz!?

Mert nem azzal van baj hogy elmondjam neki, hanem hogy ezt csinálja és nem hallgat meg...

2017. márc. 26. 15:44
 10/14 anonim ***** válasza:

Mit tesz?

Ha emiatt megharagszik, az érthető, de megbocsátható.

Ha meggyűlöl és nem beszél veled több napig, mint egy sértődött kisfiú, akkor az nem normális. Ha előkerül egy tényleges probléma, akkor mit fog csinálni? Elfut?

2017. márc. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!