Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez milyen dolog...

Szerintetek ez milyen dolog lenne, ti megharagudnátok ezért a barátnőtökre?

Figyelt kérdés
A barátnőm műkörmözik, de csak így ismerősöknek, baráti áron. Az enyémet is ő csinálja. És most én is kedvet kaptam hozzá, viszont én komolyan el akarok végezni egy ilyen képzést, és hivatalosan is ezt csinálni. Csak félek, hogy mit gondolna, hogy úgymond "árulásnak" venné. Tudom, gyerekes gondolkodás, de megfordult a fejemben, ezért kérdezem, hogy mások mit gondolnak erről? Mind a ketten 22 évesek vagyunk. Köszönöm a válaszokat!
2016. júl. 17. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire jó barátnő. Én nem venném árulásnak, hisz ez csak egy munka. Tudtok ötletelni együtt vagy akár közös szalont nyitni.
2016. júl. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Szerintem nincs valódi alapja a félelmednek. Csak saját magadban félsz, és valójában nincs is amiért.

A megoldást az jelentené, ha összeszednék a gondolataidat, és ha valóban ezt szeretnéd akkor mond el a barátnődnek. Mond el neki, hogy mennyire szeretnéd ezt csinálni, és szeretnéd megkérdezni, hogy nem-e zavarná. Mond el az érzéseid, azt hogy mit érzel ezzel kapcsolatban. Biztos nem fog kinevetni, értékelni fog, hogy őszinte vagy, és biztosan sikerül megbeszélni a dolgot.

Sok sikert!

Üdvözlettel,

A. Pszichológus

2016. júl. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ennyire retardáltak a rokonjaid,hogy nem képesek elfogadni,hogy nem iszol, akkor én el sem mennék.

De előtte azért rákérdeznék,hogy ennyire szar lesz a program meg a hangulat, hogy csak kötelező piálás mellett lehet túlélni? Vagy miért erőltetik ennyire?

Egyébként kétlem,hogy te lennél az egyetlen, aki nem fog inni. Sokan vannak akik pl kocsival mennek, ők szintén nem fognak.Meg aki máskor sem iszik, az kétlem,hogy pont az esküvőn akarja feszegetni a határokat. Szóval ne foglalkozz velük.Én mondom, el sem mennék ilyen hozzáállás után!

2016. júl. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

bocsi, a 3# válaszomat nem ide szántam. jelentsétek pls, én nem tudom töröltetni!


a kérdésre visszatérve nincs ezzel semmi baj. nyilván ha végzel, akkor ne "lopd el" a vendégeit.

szerintem tök jó, legalább lesz még egy közös téma, egy közös dolog .

nagyon sokan vannak, akik járnak körmöshöz évekig, majd rájönnek,hogy ők is akarják ezt csinálni és leteszik a tanfolyamot. nincs ezzel baj:)

nézz utána,hogy mennyibe kerül, el tudnád -e végezni suli/munka mellett stb. és mondd el a barátnődnek is. kétlem,hogy haragudna.

2016. júl. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!