Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges, hogy időközben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy időközben megtetszettem neki, vagy miért mondta?

Figyelt kérdés
Tetszik nekem egy lány, akivel egy suliba járok. Beszélgettünk, majd megmondtam neki, hogy tetszik nekem. Erre ő azt mondta, hogy sajnos nem úgy érez irántam, de szeret velem beszélni. Aztán mikor én hagytam volna, többször rámírt, majd sokat beszélgettünk. Azóta is jóban vagyunk, beszélünk, közös óráinkon mellém ül, megölel,van, hogy elkapjuk egymás tekintetét, majd egymásra mosolygunk. Ez jelentheti azt, hogy mégis tetszem neki és régebben nem tetszettem neki, vagy csak nem mondta el? Vagy azóta sem akar semmit és mindezt csak úgy csinálja, barátkozik? Előre is köszönöm a válaszokat :) 17/f

2017. márc. 26. 14:07
 1/3 A kérdező kommentje:
A mai nap és aközött, hogy elmondtam neki, hogy tetszik kb bő 4 hónap telt el.
2017. márc. 26. 14:09
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a barátjaként tekint rád, de még az is lehet, hogy időközben beléd szeretett. Kérdezd meg tőle. De véleményem szerint csak barátkozik, bár az amit leírtál nem túl sok infó.

15/l

2017. márc. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges :)
2017. márc. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!