Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek mi a véleményetek fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek fiú lány barátságról? 14/L

Figyelt kérdés

2017. márc. 27. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Fiú-lány van. Férfi-nő nincs. Én sokáig hitem hogy van fiú lány barátság mostmár belátom h nincs.
2017. márc. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk működik :D én leszbikus vagyok haverom meg meleg :D tökéletes az összhang ^^
2017. márc. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Huhh hát elgondolkodtató mert én nem vagyok olyan aki a barátjába szerelmes lesz.Én elvagyok egy fiúval, elbeszélgetünk témákról, egyetértünk, kibeszélünk pl egy játékot.De nálam mindig ez a szabály van hogy barátokra, haverokra nem megyünk rá.Amúgy is én olyan vagyok hogy én nem érzek többet barátságnál.Barát az barát.És van egy legjob barátom és ő is másba szerelmes és én is és egymásnak adunk tanácsot meg jól elbeszélgetünk,stb... De egyikünk sem akar a másiktól többet.

Mára már a baráti viszony sokszor több mint kéne lennie.A baráti zónát nem kéne összekeverni a szerelemmel.De ez van ezzel nem lehet mit csinálni.Szóval elgondolkodtató...

2017. márc. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Őszintén nem értem mi ez a kultusz a "nem létezik fiú-lány barátság" körül. Ilyen alapon a biszexuálisoknak nincsenek barátaik? Végülis mi az már hogy az a nem amelyik iránt vonzódsz csak barátod legyen? Minden a szexről szól. Minden. Az ember már nem mehet el sörözni a haverjával, mert úgyis biztos hogy közben lefekszenek, csupán mert vonzódnak a másik neméhez. Marhaság.
2017. márc. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, így vélemény sincs róla.
2017. márc. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szia. Nekem nem ment. Két éve ismertük egymást és a nap 18 órájában beszéltünk.Szerelmet vallottam. Aztán ő is.. 2 hónapig jártunk és most már nem is beszélünk egymással
2017. márc. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elég szomorú, hogy ilyen bináris skálán szemléled az emberek nemét...
2017. márc. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szörnyen szűk látókörűnek kell lenni ahhoz, hogy azt higgye bárki, azért, mert neki nincs ellentétes nemű barátja/barátai, azért nem is létezik...


Más kérdés, hogy egész más barátság, mint két fiú vagy két lány között, de ilyen is létezik, több lánybarátom van, egyértelműen tudjuk mind egymásról, hogy ennyi és nem több.


Most ha csak annyiban maradunk, hogy a heterókat vesszük, mert a többi irányt kivesszük a pakliból, még akkor is lehetetlen, hogy ne legyen. Nem esel bele bárkibe, főleg nem egyszerre több emberbe, még akkor se, ha valójában szép a lány és/vagy helyes a srác, ettől akkor is el lehet vonatkoztatni. Legfőképp, ha elég jól ismerik egymást, akkor még jobban kizárják annak a lehetőségét, hogy összejöjjenek, elég para lenne utána.

2017. márc. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Létezik!! 23/L
2017. márc. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!