Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a velemenyetek a fiu-lany...

Mi a velemenyetek a fiu-lany baratsagrol?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mar 1000 meg 1 ilyen kerdes volt, de en is kivancsi lennek arra, hogy nektek mi a velemenyetek errol.

Miert van es miert nincs? Esetleg pozitiv vagy negativ tapasztalat? Vagy egyaltalan azokrol mit gondoltok akik igy vannak. Jo dontes ez vagy nem?

Elore köszi:)



2016. máj. 19. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Én leennék a legboldogabb ha lenne egy olyan lánybarátom akire számítani is lehet.
2016. máj. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A véleményem az amit te leirtál,hogy már 1000 meg egy ilyen kérdés volt
2016. máj. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Férfiként írok:

- a lány részéről előnyös lehet, mert a fiú tényleg barátként tekint a lányra, akkor a lány élvezheti azt, hogy a fiúk sokkal-sokkal komolyabban vesznek egy barátságot. A lányok hajlamosak állandóan összekapni, megutálni egymást, aztán megint jóbarik lenni, aztán megint összevesznek... Fiúknál ilyen nagyon ritkán van. Aki barát, az védve van. (Mármint tényleg barátságról beszélek, nem haverságról.)


- a fiú részéről nehezebb ügy, én férfiként barátkozok lányokkal, de nem számítanék annyira rájuk pl ha baj lenne mint a fiú barátaimra. Ez az előbbi pontommal összefüggésben van. Persze ezzel nincs baj, hiszen azért vannak lány barátaim mert szeretem a társaságukat és értékesek akkor is, ha bútorszállításban nem számíthatok rájuk.


Viszont ha egy lány barátkozik fiúval, akkor a lány ne lepődjön meg, ha fiú megdugná. Bocs a nyers szóért. Ez van. Én ugyan nem ezért barátkozok lányokkal, de a lányok ne lőpedjenek meg azon ha 10-ből 9 fiú minimum csak a fenék+mellért barátkozik vele és nem a személyiségéért. Ez csak egy figyelmeztetés lányoknak, hogy a statisztika nem az ő oldalukon áll.

2016. máj. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Őszintén szólva nekem nagyon sokszor indult egy kapcsolat fiú-lány barátságnak. A vége mindig ugyanaz lett: ő többet akart (fordítva még nem volt ilyen, de ki tudja, mi lesz még. :D). Összesen egy olyan fiú barátom volt, akivel nem éreztünk többet. Egyikünk sem. Az már más kérdés, hogy ő benne lett volna, hogy "barátság extrákkal". :D Én nem, de így is nagyon jól megvoltunk. Sosem közeledtünk egymás felé úgy. De szerintem az ilyen nagyon ritka, előbb - utóbb az egyik többet fog érezni. :)

19/l

2016. máj. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem létezik az ilyen, az egyik mindig többet akar, téma ezredszerre is lezárva, konyec. :D
2016. máj. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 CHARUSSO válasza:
Szia!Én egész eddig azt hittem létezik,de ha legalább 1-2 napot közösen eltöltötök osztálytársakkal és tényleg a legjobb barátok vagytok akkor az egyik fél megtörik :/ és mint én bevalottam neki férfi módjára és azt mondta hogy ő nem érzett irántam semmit és onnantól kicsit féltem vissza huzzodtam és nagyon rossz volt nézni :/ Inkább beteget szimuláltam és a suli végén már be se mentem
2016. máj. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!