Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek a fiu-lány...

Mi a véleményetek a fiu-lány barátságról?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez egy elég általános kérdés, de én hiszek benne. A legjobb barátom fiu, de senki sem hiszi el, hogy ez csak barátság és semmi több. És több fiu azért távolságtartó velem, mert ők is abban a hit én élek, hogy együtt vagyunk.

17L



2016. aug. 26. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is hiszek benne. Az egyik legjobb barátom fiú. Viszont a páromnak ez nem tetszik és féltékenykedik. Pedig kisgyerekkorunk óta ismerjük egymást, mindig is barátok voltunk és soha semmi nem volt köztünk. Nekünk fura, hogy mások ezt nem értik meg.
2016. aug. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 donmogyoróscsirke ***** válasza:
100%
Ééééérdekes kérdés. Tapasztalataim alapján általában jobban bírják az olyan fiú-lány barátságok amelyek régebben (főképp azelőtt alakult ki, hogy egyik-másiknak párkapcsolata lett volna közben) jöttek létre. Létezik, nekem fiúként is az egyik legjobb barátom egy volt gimis osztálytársnőm, és nem is tudnék többként gondolni rá, holott hasonló, gyakran kérdezik mióta járunk, stb, mert hatalmas az összhang. Pedig egyszerű barátság. Aki azt állítja hogy nincs ilyen, annak sok rossz tapasztalata lehetett ez ügyben, vagy nem érett még be annyira, hogy lássa, ellenkező neművel nem csak bizonyos dolgokért lehet ismerkedni.
2016. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megosztottátok a véleményeteket :3 !
2016. aug. 26. 22:21
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nincs ilyen, egy nap úgyis összejöttök vagy elváltok azért, mert nem jöttök össze, vagy valamelyikőtök nem hetero, és így nem jöhettek össze.
2016. aug. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
Nem létezik. Előbb-utóbb egyik fél úgy is többet fog érezni, megtörik és többet akar, ezért is ér véget sok ilyen "barátság". Meg az is meglehet, hogy titokban tartsa érzelmeit, nyuszi kimondani őket, így marad a barátság- álcaként. Én személy szerinte nem hiszek benne, ha valakinek van ilyen barátsága, amit eléggé kétlek, örüljön neki.
2016. aug. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van ilyen :)
2016. aug. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem hogy van fiú és lány barátság :DD

Nekem is van lány barátom de nem gondolok bele többet meg ő se xd

17F

2016. aug. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hiszek ezekbe èn is:)

Bár èn sose voltam egy sráccal se ilyen viszonyba,vagy akár közelebbibe,hogy ilyen best lett volna vagy bármi.

Pedig nem lenne rossz.^^


23/l

2016. aug. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nekem van fiú "barátom", akivel tavaly áprilisban alakult ki a BARÁTSÁG. Májusban még úgy gondoltuk, hogy ez így is fog maradni, ám októberben változott a helyzet, egyre jobban ragaszkodtunk egymáshoz(akkor már nem volt barátság, de még nem is volt szerelem köztünk!!!). November 20-án lettünk szerelmesek egymásba.
2016. aug. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem egyszerű kérdés. Nekem volt pár jó és rossz tapasztalatom ezzel. Az például sokszor előfordul, hogy ha az egyik fél beleszeret a másikba, és megkérdezed mindkettőt, akkor a nem-szerelmes fél rendíthetetlenül hinni fog benne, a szerelmes inkább elkeseredetten kételkedik. Egyébként van fiú-lány barátság, de sokszor ez inkább olyan, mint az időutazás, elvileg van, gyakorlatilag nem lehet megcsinálni. Túl sok tényező teheti tönkre: egymásba szeretés; az egyiknek párkapcsolata lesz, és eltávolodnak; túl sok érzelmet visz bele az egyik, és túlságosan is kötődni kezd; féltékenység, bizalmatlanság, meg nemértés sokkal többször okoz gondot vegyesbarátságoknál, mint fiú-fiú, lány-lány kapcsolatoknál. A leggyakoribbak egyébként, hogy az egyik beleszeret a másikba, illetve, hogy az egyiknek párkapcsolata lesz, és elhanyagolja a másikat/eltávolodik tőle. Viszont statisztikailag előfordul, hogy ezek a gondok nem játszanak szerepet. Ezért ritka a fiú-lány barátság. Ami engem illet, párszor már megbántam ezeket az ismeretségeket.
2016. aug. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!