Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon mit érezhetek iránta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit érezhetek iránta?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác. Eleinte még csak nem is tetszett, aztán minél többet beszéltünk egyre jobban el kezdett tetszeni, külsőleg és belsőleg egyaránt. Fura volt, mert előtte soha senkit sem engedtem közel magamhoz, minden tőlem telhetőt megtettem, hogy még csak ne is gondoljak olyanra, hogy tetszik valaki. Most viszont folyton rá gondolok. Próbálkoztam nála is, hogy távol tartsam, de egyszerűen nem tudtam magam igazán rávenni. Mikor úgy látom, rossz kedve van akkor nekem is az lesz és minden áron próbálom felvidítani, ha meg jó akkor tök boldog vagyok. Folyton kíváncsi vagyok mi van vele, de nem azért hogy esetleg más lánnyal van, mert bízok benne annyira, csupán csak... Érdekel :) Mikor kicsi nézeteltérés volt közöttünk napokig rossz kedvem volt és életemben először történt meg, hogy sírtam egy fiú miatt. Azért, mert féltem, hogy vége lesz annak ami van és többet nem beszélünk, nem találkozunk. Akkor tudatosult bennem, hogy basszus én ilyenkor hagyni szoktam az egészet és nem küzdök azért, hogy helyrehozzam és nincs borzalmas kedvem... De most igen. És amint rendeződött a helyzet fantasztikusan boldog voltam. Mikor tudom, hogy nemsokára találkozunk elképesztően dobog mindig a szívem meg minden, igazából nem tudom izgulás miatt lehet, vagy egyszerűen csak miatta... Alig várom mindig, hogy visszaírjon, pedig az elején még alig nyitottam meg... Szerinte nincs változás viselkedésemben, de én nagyon látom magamon, úgy viselkedek mint egy tapasztalatlan 12 éves (bár kapcsolat tekintetében az is vagyok) :D Szóval furi. Mivel még senkit sem engedtem sosem közel egyáltalán nem tudom ez vajon szimpla tetszés vagy több, érzek is e valamit és ha igen mit. Vagy csak hirtelen a sok évnyi távolságtartás után annyira akarok valakit, hogy beképzelem. Tudom, ezt senki sem tudhatja helyettem, de szerintetek? Köszi ha végig olvastátok, tudom hosszú lett, de ez annyira új szituáció, hogy nem tudok mit kezdeni vele és szükségem van külső véleményre 17/L

2017. márc. 28. 18:31
 1/7 anonim válasza:
Szerintem többet érzel iránta, mint tetszés. Ha úgy kelsz és fekszel, hogy ő jár fejedben, akkor biztos. Abból a hogy írsz róla az derül ki, hogy szerelmes vagy belé. :) Már csak azt kell valahogy kiderítened, hogy ő hogy érez. Sok sikert! ;)
2017. márc. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Hát igazából azt nem kell már kiderítenem, elvileg ő többet érez már jóval egyszerű tetszésnél vagy kedvelésnél :)
2017. márc. 28. 19:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Az hogy derült ki, hogy ő többet érez?
2017. márc. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy beszéltünk ilyesmiről legutóbbi találkozásnál. Jobb tiszta lappal játszani, mint találgatni mit gondolhat a másik fél, ezt már az elején tisztáztuk. Csak úgy nehéz, ha én magam sem tudom igazából
2017. márc. 28. 20:26
 5/7 anonim ***** válasza:
hány éves?
2017. márc. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most lesz 19
2017. márc. 29. 17:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszrüen tetszik neked az a srác ne agodj ez egyáltalán nem baj csak ne tiltakozz enyire kicsitt endej "a kisértésnek" (én is igy vagyok egy fiuval amíg itt irok addig is azt várom hogy válaszoljon az üzimre) :)
2017. ápr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!