Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit érezhetek iránta? 20F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit érezhetek iránta? 20F

Figyelt kérdés

Mindig van valami rossz a fejemben vele kapcsolatban. De, ha arra gondolok, hogy szakítok vele, akkor elszomorodok és nem akarom, hogy kilépjen az életemből. De van úgy, hogy bármilyen kis baromságán nagyon felhúzom magam. Egyszerűen nem tudom miért. Idegesít sokszor, hogy nem kérdez vissza semmire, csak én kérdezgetek felőle. Aztán, ha már nem tudok egyszerűen mit kérdezni, akkor pár óra múlva jön a kérdés, hogy mi a bajom? Miért vagyok szótlan?.. Idegesít, hogy ő magától semmit sem akar, mindent nekem kell kezdeményezni és még ő mondja, hogy mindig ő kezdeményez. Idegesít, hogy neki szerintem megfelel az, hogy facen beszélgetünk és le is van tudva egymás társasága. Mert, ha annyira találkozni akarna, akkor rágná a fülem, hogy mi van már. Mindig kérdezem, hogy mit csinál, mi lesz a programja, erre mindig megkapom, hogy xy, aztán hagyom, nem kezdeményezek találkozást, mert nem akarok a programjai közé bepofátlankodni. Erre megkaptam, hogy ő azt várja, hogy kérdezzem meg konkrétan a találkozást.. és, hogy ő nem fog kezdeményezni, mert mindig ő kezdeményez. Közben szerintem én pont ezzel kezdeményeztem, hogy kérdeztem, hogy milyen elfoglaltsága lesz, aztán ugye leírja, hogy mit csinál és hagyom akkor. PErsze másnap látom, hogy facebookozik, nem pedig azt csinálja, amit mondott. Ez nagyon idegesítő.

Azt mondta, hogy szereti, ha egy férfi akaratos és kezdeményező. Oké. Én, mikor még csak találkozgattunk, akkor többször is bepróbálkoztam nála, hogy legyen valami több, mint smár. Értitek. Mindig visszautasított. Rosszul esett ez, tudta ő is és ezek után is elvárja, hogy irányítsak ilyenekben és kezdeményezzek.

Azt is mondta, hogy őt fogni kell, mert könnyen hülyeséget csinálhat. Közben én pont megmondtam, hogy felőlem azt csinál, amit akar, nem az apja vagyok, nem korlátozom.

Egyik percben alig várom láthassam, aztán másik percben idegesít valamivel.

Most ez mi? Szeretem én egyáltalán? Szerelmes szerintem biztos nem vagyok. Nem tudom hova tenni, hogy mit érzek iránta. Tini kategóriában lenne ennek a helye, de felnőtt emberek véleményeire vagyok kíváncsi, bocs érte.


2017. febr. 23. 16:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Így kell ilyen korban játszani a pasikkal. :S:S Más gondolatom sajnos nincs, csak ez. Persze bármi állhat a viselkedése hátterében, család, az ő fejével vannak gondok.Valószínű.Bár nem írtad mióta jártok.Ha nem szereted, miért van rá szükséged? Feltetted ezt a kérdést magadnak? Nem hinném,hogy nem találnál nála értelmesebb lányt,aki viszonozza amit adsz. Ennyi ötletem van,és hogy jó játék ez a lánykáknak.


Max az hogy dobj 3 érmét Müller Petivel.Aztán szólj mi jött ki mert kíváncsi vagyok.:D Ez a vicc része.

L34

2017. febr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!