Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért vonzódom hozzá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódom hozzá?

Figyelt kérdés

Férfiak terén mindig helyén volt az ízlésem,de nem tudok parancsolni az érzelmeimnek. Egy portugál sráccal beszélgetek több mint fél éve, ő 30 én 21, szóval ez is elég érdekes.Kezdetben egy egyetemi project útján levelezgettünk, majd ez átfordult inkább személyessé. Tudunk egymásról mindent, nagyon sokat beszélünk (angolul) és egyszerűen képtelen vagyok nem rá gondolni, vágyom rá. De sosem éreztetem vele mennyire vonzódom hozzá,mert külsőleg nem annyira az esetem.Ilyen szituációban nem voltam még,de nem tudok mit tenni. Mivel magyarázható ez a furcsa jelenség?

Lelkileg nagyon közel állunk egymáshoz, bármit elmondhatok neki sosem ítél el, mindig megért. Ha nem írok vissza napokig, vagy nem válaszolok a kérdésére, akkor is kedves velem, sosem sértődött még meg rám,pedig számtalan oka lett volna. HOgy létezhet hogy ennyire szerelmes vagyok belé, holott nem is helyes? Legalábbis nekem nem az esetem


2017. márc. 29. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert csak a jót tapasztalod belőle. Ilyen egyszerű. Találkoznátok élőben, jó nagy csalódás lenne. Ez ugyanolyan rajongás, mintha egy hírességbe lennél "belezúgva". Csak a jó tulajdonságait látod, csak a normális viselkedést.
2017. márc. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"de nem tudok mit tenni. "

Már hogyne tudnál mit tenni, csak nem akarsz.


Megszakítod vele a kapcsolatot -> letiltod és nem írsz neki többet.

Persze előtte leírod neki az okát. De utána törlöd. NEM várod meg, míg vissza(s)ír vagy ilyesmi. Törlöd és előbb-utóbb túl leszel ezen. Ez csak akadályoz abban,hogy élőben ismerkedj srácokkal, kapcsolat reményében.

2017. márc. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, igazatok van :)
2017. márc. 29. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!