Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudnatok nekem tanacsot adni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnatok nekem tanacsot adni? Nos van egy srac akivel szeptember ota joban vagyok. többi lent. koszonom a segitseget.

Figyelt kérdés

egy suliba jarunk o 9-es, en 10-es... és nemreg bevallotta nekem h én vagyok az a lány aki tetszik neki november óta. en nem hittem el ugyhogy aznap tereltem ezt a témát, pedig amugy o is tetszik mar nekem egy joo ideje... masnap (matek tagozatos vagyok, es o utalja a matekot) küldtem neki egy egyenletet aminek az a vege, hogy i<3u--> I Love You... megoldotta odajott hozzam szunetbe es kerdezte hogy komolyan mondtam vagy csak hulyeskedtem... es mondtam neki hogy komolyan, de csak akkor ha te is komolyan gondoltad... azt mondta igen.. becsengettek neki sietni kellett orara, en is mentem.. azanap nem beszeltem vele tobbet.. reggel felmegyek a suliba ott var a termem elott es mondta: álmatlan ejszakám volt es arra jutottam hogy mi lenne ha csak maradnank baratok mivel en meg a baratod szertnek lenni 20 ev mulva is es ha szakitanank akkor nem akarom hogy keruljuk egymast. nekem tobbet er a baratsagod.... hat ez osszetort, mondtam neki h jo, legyen... ez egy penteki nap volt... azon a heten nem is beszeltem vele tobbet... kovetkezo heten szinte kerult, es maskor mindig jott hozzam megolelt meg stb, de azon a heten egyszer sem... kovetkezo heten megint nagyon joban lettunk... sokat beszelgettunk meg sokszor megolelt, sot puszit is adott... aztan ra kovetkezo het elejen, megint kerult egy kicsit es joban lett az egyik osztalytarsammal.. tulsagosan joban... de most ugy banik a lannyal mint velem.. olelgeti, puszilgatja....

most akkor tenyleg csak hulyeskedett mikor azt mondta h bir enegm vagy meg o sem tudja h mit akar??

Szerintetek mit csináljak most?? Várjak?? es miert viselekedik ilyen furcsan??

a valaszokat koszonom :)



2017. márc. 29. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Valami más van a háttérben.

Magyarán át lettél verve. Más lány kell neki, szinte biztos, de azért játszott veled egy kört. Az ilyen nem érdemli meg a barátságodat sem. Légy körültekintőbb legközelebb!


Ui.: Ezt azért ne hívd "Love"-nak, mert a szerelem nagy horderővel bír és ennél jóval több. Adjuk meg a tiszteletet a szónak.

2017. márc. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez a srác bolond egy nyomorult . Nincs ki minden kereke azt hiszi belőle áll a világ érted . Isteni beképzelés formája és az egoizmus szégyene. Ne foglalkozz a sráccal neki csak az anyai szeretet kell nem a normális szerelem . Szerintem hagyd a fenébe . Fiú vagyok 18 éves és 11_-es. A legjobb ha lányokkal barátkozol az iskola ezesetben szar pasizásra meg fordítva mert én rossz élményt kaptam és az lány volt és csalódtam benne nagyon . Ennyi . December óta nincs senkim elvagyok beszélgetek más lányokkal a suliba de no szerelmeskedés meg se éri akkor már inkább máshonnét szerelmeskedem
2017. márc. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!