Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon terveztük az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon terveztük az első mozis randit (a film miatt is) de végül nem jött össze. Kicsit össze vagyok törve, elveszik így a varázs?

Figyelt kérdés

Reggel még küldte a linket, akkor még csak 7 cikk volt kint:

[link]


Kész csoda, hogy találtam olyan lányt aki szereti az ilyesmit, nemhogy rajongó mint Ő is.

Péntek fél tízkor mentünk volna a feliratosra csak ma este lemondta, mert másnap szüleivel vidékre utaznak.


Nem a lány hibája, de így magam nézve borzasztó lesz, mert annyira sokat beszéltünk erről és ez lett volna az első olyan alkalom amikor tudjátok, este van utána meg hasonlók és esetleg első csók.


Azt mondtam tegyük át más időpontra, de nem engedte, mondván ismer már annyira, hogy tudja aludni se bírnék, mert nagyon nagy sci-fi fanatikus vagyok.

De mivel évek óta várok erre a címre, így pár nap semmi se lenne de nem engedi.

Azt mondta majd mást, de így nem veszik el valami?

A varázsa az egésznek? Ha kihagyom őt a mozis kalandból???


2017. márc. 29. 23:11
 1/4 anonim válasza:
100%
Ha te úgy gondolod, hogy a lánnyal lenne jobb megnézni akkor tedd át más időpontra és amikor ráér a lány megnézitek és nem tűnik el a varázs...ennyi
2017. márc. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megpróbálom rávenni, főképp, hogy ez nagyon csajos film is, meg az egész anyag is amiből merítették.
2017. márc. 29. 23:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy így van, de nekem ebből az jön le, hogy udvariasan próbálja lepasszolni ezt a filmet (vagy talán az egész mozizást).
2017. márc. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Olyan nincs, mert már jövőhétre is tervez valamit, meg még most Péntekre bár a mozi kimarad, készít nekem egy ételt amit már régen ettem és egyik kedvencem.

Persze értem amit mondasz, én felejtettem leírni ezeket, hogy ilyesmiről szerencsére szó sincs XD

Köszi a választ :)

2017. márc. 30. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!