Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba de nem merem neki elmondani, mert nem akarom, hogy a többiek meghallják és kinevessenek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vannak barátaim ők is voltak már szerelmesek és megtudta egy másik gyerek és röhögve tovább adta egy másiknak!

Mindegy, de azt sem tudom, hogy mit reagálhat

és még ezért se merem mondani neki, hogy szerelmes vagyok belé, mert ő nem szerelmes belém. Mit tegyek?


2017. márc. 30. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem,hogy hány éves vagy? Egyébként elég gáz lenne az ő részükről,hogyha ezért kinevetnének...
2017. márc. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova, ahol biztos nincsenek ott a többiek. Mondd el neki, hogy mit érzel, és ha visszautasít, akkor legalább kérd meg, hogy senkinek se beszéljen róla. Sok sikert!:)
2017. márc. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok és még a tanár is röhögne!
2017. márc. 30. 19:17
 4/6 anonim ***** válasza:

15 évesen ilyen értelmi szinten lenni?

Érdekes.

14/L

2017. márc. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem egyből lerohannám vele, nem tudhatod, hogy reagál megpróbálnám megismerni, hogy milyen vele, hogy érzem magam, kölcsönös szimpátia megvan-e.

14/l

2017. márc. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha igazán szereted a lányt,akkor nem kell szégyellned, hogy mások mit gondolnak. Ha valaki igazán szerelmes, akkor nem érdekli, hogy mit gondolnak mások. Az én példából kiindulva, ha a jelelegi barátom elég bátor lett volna, hogy elmondja nekem, akkor már egy évvel hamarabb összejöttünk volna valószínűleg. Szóval lehet hogy most te is tetszel neki, akkor ragadd meg a lehetőséget,mert nagyon gyorsan el tud szállni, ne érdekeljen hogy masok mit gondolnak. 14/L
2017. márc. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!