Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezhetnem meg a fiut?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetnem meg a fiut?

Figyelt kérdés
3eve szerelmes vagyok egy fiuba azota baratok vagyunk de voltak valtozo idoszakaink. Utanna egy fel evig nem beszeltunk. Majd 2honapja ujra joba lettunk. Lefekudtunk. Megbeszeltuk hogy szex kapcsolat. Majd csinaltam egy hulyeseget teljesen kiabrandult es nem szep dolgokat mondott a baratnomnek rolam. Atvert de megis ereztem benne valami mast hogyan lehet ujra az enyem?
2017. márc. 30. 21:22
 1/2 anonim válasza:
Nemertem...most te csinaltal rosszat vagy ő vert at valojaban? Egyszer ezt egyszer azt irtad. Ha te csinaltal hulyeseget es kiabrandult beloled akk jobb ha hagyod. Plussz elegge egyoldalunak latom ezt a szerelem dolgot. Csak szexet beszelt meg veled es csak baratsagot. Inkabb hagyd elmenni. Lehet jobb ha inkabb nem beszelsz vele es lassan elfelejted. Ha viszont ő vert at meg plane hogy hagyd a fenebe...hol az onbecsulesed? Ne foglalkozz vele, lesz meg eleg pasi az eletedben. Boldogsag,csalodas stb...engedd el es ne keresd. Neha beszgess vele de ne melyulj el benne es kesz. Azert akarod ennyire a sracot mert elerhetetlen es az embereknek mindig az kell
2017. márc. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerezd meg hát mind! Pokemon
2017. márc. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!