Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezhetném meg ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném meg ezt a fiút? (lent)

Figyelt kérdés
Én egy 16 éves lány vagyok, és tetszik egy 14 éves fiú, aki egy bandában dobos. Valamelyik nap a suliban a banda énekese (mert egy suliba járok vele) meglátta, hogy nézegettem a telefonomon a dobost. Elég... Kellemetlen volt. Tegnap volt koncertjük, én is ott voltam, és koncert után odajött hozzám az énekes hogy még mindig ő a háttérképed? Én mondtam neki, hogy eddig se ő volt, mert nem akarom hogy biztos legyen benne, erre átnéztem a másik oldalamra és ott volt a dobos srác... :( Barátnőm már volt a dobosbál, de neki nem tetszik, viszont a fiúnak szerintem igen... Nem tudom mit csinálnak, nagyon tetszik, olyan aranyos... Szerintetek?
2010. márc. 14. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi értelme,gyerekesség!
2010. márc. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát...az már magában fura, hogy 2 évvel fiatalabb srácot akarsz...:)De, ha van egy kis esze, akkor tetszene neki egy idősebb csaj közeledése.

Az viszont, ha tudja, hogy tetszik neked...nem túl jó. Ezzel eleve hátrányból indulsz, hisz nincs miért harcolnia; mert tudja, hogy tetszel neki.

Hát... Szerintem ne nézd nyilvánosan a képeit, ahol más is megláthatja, hogy nézed. Aztán esetleg felvehetnéd msn-re, és ott több is kiderülhetne. És még az is lehet, hogy kiderül: a személyisége már nem jön be neked. És, ha a srácnak a barátnőd tetszik, vigyázz, nehogy kihasználjon téged, hogy a közelébe kerülhessen.

2010. márc. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm... Tudom hogy kicsit furcsa de nekem ő tetszik :)
2010. márc. 14. 18:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is aranyos!!::)))


Nah jo,komolyan: Szerintem vedd kezedbe a dolgot.. Menj oda és mondd meg neki h mi a helyzet és pá. Ha visszautasit, akkor az az ő baja. Bátorság! (mi a legrosszabb ami történhet?Hm?)

2010. márc. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Uhh ! De ne azt a dolgot vedd a kezedbe...


Hanem az irányitást!!

2010. márc. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nyugi, értettem. ;)
2010. márc. 14. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!