Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szerezhetném vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezhetném vissza a fiút, akit egyszer már elutasítottam?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok... Szóval ezt a fiút már ismerem egy ideje. Amikor Ő akart összejönni velem, nem voltam még felkészülve egy kapcsolatra és elutasítottam (de tetszett, nem azért!). Azóta az érzéseim iránta gyökeresen megváltoztak, én is érettebb lettem. Borzalmasan hiányzik és nagyon szeretem, Vele szeretnék lenni. Tudom, hogy nagyot hibáztam. Mostanában beszélgetünk (sajnos csak msn) is és tisztáztam Vele a dolgot, hogy nem haragszik rám. Egyszer nem bírtam tovább és kiöntöttem a szívemet, hogy én többet akarok Tőle barátságnál. Akkor úgy tűnt, lesz valami mert azt javasolta személyesen beszéljük meg a dolgot.

DE azóta nem mondta, hogy találkozzunk, nem történt semmi, ha néha beszélgetünk is (msn) jól elvagyunk, de ez nem kerül szóba. Én meg nem merem felhozni, mert gondolom meggondolta magát és nem akarok erőszakoskodni. De közben nagyon fáj. Hogy ír nekem, aranyos meg múltkor koncertre is hívott hogy menjek velük (de sajnos az nem jött össze) de én nem így akarom... Én a barátnője akarok lenni...

Arra gondoltam, én elmondtam neki, mit érzek és mit akarok most már rajta áll a dolog... De nem értem Őt. Mit tegyek?

FIÚK hogy működtök?

(Lányok is írhatnak persze :) )

(És bocs, ha kicsit hosszú lett de nagyon el vagyok keseredve!)


2010. máj. 23. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát most te jössz, ha már elutasítottad 1x...
2010. máj. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
egyszerű , ha nincs most barátnője sztem simán kiöntheted neki a szívedet és mondhatod hogy randizzatok vagy hogy elkéne menni valamerre, véleményem szerint ha régebben összeakart jönni veled akkor annyira nem változhattak meg az érzései ha csak nem történt veled valami változás (külsőleg például)
2010. máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Megtettem, olvassátok el a kérdést! Csak azóta nem hozta ezt szóba én meg itt rágom a körmömet, hogy akkor most mit akarhat.

Egyrészt félek attól, hogy ha újra felhozom a témát elutasít vagy valahogy leszerel, másrészt meg attól, hogy összejön valakivel (most egyedül van)

Mondjuk amikor beszélgetünk, mivel utaljak rá, hogy jó Vele (beszélgetni) és szeretném ha komolyabb lenne?

Mert elmondani már elmondtam...

2010. máj. 23. 21:59
 4/12 anonim ***** válasza:

Ne légy elkeseredve

Nem biztos, hogy veszett fejszenyél


Legközelebb,ha MSN-eztek, csak egy melltartó legyen a felsőtesteden

Ha képes érezni bármit irántad, akkor be fog indulni, és előbb-utóbb kérni, hogy vedd le

Ha szóba sem hozza, akkor felesleges próbálkoznod, ez a hajó már elment

2010. máj. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem ilyenre gondoltam :P
2010. máj. 26. 10:49
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha nem érted, felesleges megpróbálnod
2010. máj. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én fiu vagyok velem ugyan ez megtörtént de mi jártunk is pár hónapot ö szakitott velem könyörögtem neki szinte hogy ne legyen vége de hiába.tultettem magam rajta nagynehezen most kinnt vagyok külföldön és irja folyton az smseket hogy hiányzok neki meg csak velem szeretne lenni de nekem mongyuk azóta van barátnöm de még mindig öt szeretem pedig ez már 1éve volt és ha hazamegyek szerintem össze is jövünk .ugyhogy ne add fel
2010. máj. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az utolsó hozzászóló esete a Te helyzetedben nem mérvadó, mert a fiú ugye nem külföldön van...: Na, látod! Felejtsd el, nem akar veled járni. Ha akarna, már talált volna módot rá... Keress mást, ne kínlódj ezen! Elhiszem, hogy el vagy keseredve, de nehogy nekiállj már még egyszer beégetni magad, hogy " de én többet akarok ennél, akarlak, akarlak...!" Nincs benned egy csepp büszkeség sem? 19 éves vagy, független, nem 48 éves 3 kamasz gyerekkel! Ne nyavalyogj, felejtsd el, keress mást! Belelovaltad magad szerintem, már nem is a szerelem itt a főszereplő, hanem az akarás, az azért is össze akarok jönni vele feeling... Légyszi, 'ne égesd magad! A nők nevében kérlek..! ;-) 32L
2010. máj. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nálunk is...aztán végre erőt vettem magamon és közöltem vele,h mi a helyzet...azóta együtt vagyunk:)
2010. máj. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
"Most már én is lenyelem!" - próba, szerencse! :)
2010. máj. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!