Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Rossz neki mikor más fiukkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz neki mikor más fiukkal vagyok, de miert? 17/L

Figyelt kérdés

Beszélgettünk es megbeszeltuk hogy majd lejön hozzám, meg kell ismerni egymast stb. Még nem volt semmi és mikor más fiukkal beszelgettem meg masokkal voltam egyértelműen zavarta. Mondta is hogy ne fiuzzak :D

Lehetseges hogy erez irantam mar valamit?


2017. márc. 31. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Már bocs, de ha ez alapján nem tudod eldönteni, akkor elég buta vagy :) A válasz igen egyébként.


Arra azért figyelj, hogy ha túltolja a féltékenykedést, akkor inkább hagyd a dolgot.

2017. márc. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ettől még sajnos nem biztos, hogy érez irántad bármi komolyabbat.. ugyanebben a helyzetben vagyok, vagyis nagyon hasonlóban, annyi különbséggel, hogy nekem már szex is volt az illetővel, csók meg sokszor, stb.. és ő azt állítja, hogy nem döntötte még el, hogy mit akar, de azért elég régóta húzódik már ez.. nem jár velem hivatalosan, nem vállal fel, viszont megiltja, hogy bárki mással csináljak bármit is. szóval lehet érzelmek nélkül is féltékeny..próbáld majd eldönteni, hogy tényleg komolyan gondolja veled a dolgot, vagy csak birtokolni akar
2017. márc. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!