Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jó vagy rossz...

Szerintetek jó vagy rossz hogy a barátaim 70%-a lány és miért + miért van ez hogy a fiúkkal nehezen barátkozok? 15/f

Figyelt kérdés
24 fiú és 2 lány jár az osztályomba...első hónapban szinte meg se szólaltam. Nagyon sok idő kell hogy egy fiúval összebarátkozak, de jön szembe egy random lány leszólítom és akár miről órákig tudnék vele beszélni. Múltkor is mentünk kirándulni egy fiú osztálytársam mellett ültem és a 2 óra alatt szinte semmit se beszélgettünk.
2015. nov. 23. 22:23
 1/1 anonim ***** válasza:
én is így voltam, lányokkal sokkal közvetlenebb voltam mindig is, közös témáink voltak, meg minden, aztán középsuliban egy fiúosztályba kerültem, nagyon nehezen illeszkedtem be, visszahúzódó és félénk voltam, de már megváltozott idővel és tök jól kijövök velük, igaz nem ilyen nagy barátságok, de ha lógok velük, van miről dumálni, meg minden. meg rendesek voltak, hogy nem csesztettek, hanem inkább ösztönöztek, hogy feloldódjak és hívtak magukkal, meg beszélgetéseket kezdeményeztek velem... sztorihoz hozzátartozik, hogy meleg vok, de nyilvánosan sose vállaltam fel és nem is fogom, de sztem páran sejtik, de szerencsére nem hozzák fel a témát
2015. nov. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!