Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy tetszem neki akár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy tetszem neki akár egy icipicit is?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akibe teljesen beleszerettem. Történt par dolog, ami ESETLEG akar jelnek is vehetők.


1. Épp átnéztem doga elott az anyagot es teljesen magától odajött hozzam es kérdezte, hogy készültem-e. Mondtam, hogy igen, aztán néztem tovább az anyagreszt, amit tanultam (persze legbelül örömtáncot jártam 🤗). Utana kérdezte, hogy hogy állok a tantárgyakból, meg mondta, hogy en tok jo tanuló vagyok... Meg egyéb ilyen dolgokat mondott. Konkrétan nem hagyott békén, csak akkor, mikor jött a barátnőm es elrancigalt kifaggatni XD


2. Tesin szekrenyugras volt. En eleg alacsony vagyok a koromhoz képest, o pedig sokkal magasabb a korához kepest (tökéletes par XD). Valahol mögöttem állt, úgyhogy gondoltam bedobom magam. Mondtam, hogy tok jo neki, hogy ilyen magas es gond nélkül átugorja azt a szart en meg ilyen magassággal jo, ha felerem... O meg mondta ilyen tok kedvesen mondta, hogy dehogy is, biztos jo leszek, mert nem az a lényeg, hogy menjen a gyakorlat, hanem hogy legalább megpróbálom.


Ezek azért eleg furak, mert csak a lánybarátaival ilyen közvetlen, viszont azokkal, akik szimpla osztálytársak (mint en :(), azokkal nem ilyen.


Meg nem szokott a baratain kívül senkinek ilyen bátorító szövegeket mondani, meg dicsérni őket.


Szerintetek lehetséges, hogy tetszem neki?


Köszi a válaszokat! ❤❤❤


2017. márc. 31. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

XD XD NEM XD XD ❤❤❤ HUHH XDXD ❤❤❤ nem lehet normálisan írni? Attól még, mert valamelyik mondatot végére odarkod azt a"XD"-t még nem lesz vicces, ha vicces dolgot írsz azt anélkül is tudják az emberek értelmezni jó esetben, ez olyan mintha a vicc után azt mondanád, haha ez vicc volt, nevess (remélem érzed, elcsépelté teszi)


Ennyiből meg a jó isten sem derűl ki, ez lehet pusztán szimpla kedvesség is, rengeteg fiú viselkedik így a lányokkal, és emiatt félre is értik őket, kedvesség nem egyenlő a te vagy életem szerelme gyere rámmal és soha nem is lesz az, ha neked tetszik akkor tégy érte és ne várd a csodát.

2017. márc. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1 de mint mar mondtam, nem szokott ilyen kedves lenni más lányokkal a baratain kívül


Es bocsánat, hogy odaraktam azt a bizonyos "XD"-t ket rohadt mondat végére... Nemtom, hogy zavarhat ez ennyire...


Mindegy, azért köszi a valaszt! :)

2017. márc. 31. 23:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges, de azért ne bízd teljesen el magad. Lehet, hogy szimpi vagy neki, de leginkább csak azért mondta, mert jófej ari.


Mindenesetre szurkolok neked :))

(és már csak azért is írok szívecskéket)

<3<3<3<3<3

2017. márc. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3, nem bízom el magam :) csak reménykedem ;)
2017. márc. 31. 23:41
 5/5 A kérdező kommentje:
És köszi, ari vagy! :)
2017. márc. 31. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!