Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szeretem, de én tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adriennkukac kérdése:

Nagyon szeretem, de én tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiu nagyon szeretem őt.. Tegnap azt mondta h fogadjunk abba hogy nem merem megcsókolni.. Aztan megcsókoltam.. Egyik barátnőm azt mondta h biztos hogy tetszem neki ha ilyenbe fogadni akart.. Amugy sokat szoktunk irogatni fbn.. Szerintetek tetszem neki? Nemtudom hogy mit tegyek de nem merem megkérdezni tole..
2017. ápr. 1. 10:11
 1/2 anonim válasza:

ha nem érezne irántad semmit max. barátságot biztos nem fogadott volna veled ilyenbe mert esélyt se akarna adni kettőtöknek

szerintem van esély, ne legyél ezek után sem túl rámenős az visszataszító számunkra, szóval biztos lehetsz benne, hogy bejöhetsz neki ez még nem biztos szerelem de vannak rá esélyek:)

az én véleményem az hogy találkozzatok valamilyen módon tereld a témát kettőtökre és ha úgy érzed a pillanatot hogy meg tudod kérdezni tőle TEDD MEG!

szurkolok nektek :)



17/F

2017. ápr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszii <3
2017. ápr. 2. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!