Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tudnék tenni ha magányos...

Mit tudnék tenni ha magányos vagyok? Barátaim vannak, szeretem is őket, de mégse vagyok boldog. Hiányzik a lány az életemből. Nem feltétlen kapcsolat kell, csak egy lány aki érdeklődik irántam, tetszem neki és örül ha velem van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Félénk vagyok, ismerkedni félek. Ha tetszik valaki írni is alig tudok vele, beszélni meg végképp, olyan zavarban vagyok.


Most is volt egy lány akivel beszéltem, írtam. Azt hittem ő lesz ez a lány, de csalódnom kelett mert csak hitegetett, de átvert ő is.


Depressziós vagyok, szomorú, boldogtalan.



2017. márc. 1. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nőkkel évezredek óta táncos mulatságokban lehet ismerkedni legkönnyebben, akkor amikor már mindenki pár italtól kicsit fellazult.
2017. márc. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A férfi hívja fel a nő figyelmét. Legyél maza, ne stresszeld túl a dolgot, adni fogja magát a beszélgetés.

Próbáld meg leküzdeni a félénkséget, az izgulást. Legyél nyitott, beszélgessetek bármiről. Ha már elkezditek, utána jön magától.

Lehet az a lány nem akart barátzónába kerülni, hanem kapcsolatot szeretett volna. Hagyd a fenébe és beszélgess más lányokkal.

Ja és mosolyogj sokat!

Egyébként hány éves vagy?

2017. márc. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Járok bulikba, de még akkor is félek ha fogyasztok alkoholt. Nem tudom mi tévő legyek. Önbizalmam is a padlón hever, nem vagyok a kulsommel sem elegedett.

A lányrol pedig annyit hogy nyitott vagyok a kapcsolatra is. Ő nagyon tetszett, nagyon megfogott. Elmondani sem tudom, hogy mivel. De én szerintem nem jövök be neki. Elhívott buliba, de nem is jött oda beszélni helyette egy másik sráccal volt.


20 éves vagyok.

2017. márc. 1. 15:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Iratkozz be tánctanfolyamra, kizomba a legnépszerűbb most a fiataloknál, nagyon bújós, erotikus tánc, pont ma kezdődik egy 18:30-kor, ingyen kipróbálhatod. Tánctanfolyamok eleje sokszor a férfi-nő közelségből fakadó gátlások leküzdését szolgáló gyakorlatokkal kezdődik, ha érdekel átdobom a címét.
2017. márc. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Unblock válasza:

Tedd fel magadnak a kerdest

Mitol felek?


Ok is emberek

akik ugyanugy vagynak egy ferfira mint te egy nore, ha odamesz meg orulni is fognak:) sok lany/no amugy sincs magaval meg elegedve, szoval meg onbizalmat is adnal nekik, sok lany nyutott es kozvetlen kedvesek ok is :'D Nincs okod felelemre, foleg nem buliban, regen enis igy voltam vele, de gondoltam o is ember o is csak egy lany, van sok lany ismerosom baratom akiket ismerek ilyen teren es nem bunkok a lanyok tobbsege hidd el, a kulcs az egestben hogy engedd el magad mikor oda mesz legyel halal laza mint ha mar ismerned stb adja magat a helyzet ..



Te is orulnel ha csak ugy le szolitana egy lany nemde?


Nem vadallatokrol van szo.


Ha meg megsem sikerul valami, ra stresszelsz, baromsagokat beszelsz, tanulsz belole ennyi.


Lazan

2017. márc. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!