Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lanyok, ti mit gondoltok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, ti mit gondoltok tetszem neki vagy nem?

Figyelt kérdés
Van egy lany baratom es teljesen beleestem es amikor arra kerult a sor megkerdezte tole egyik haverom hogy tetszem e neki ( en is ott voltam ekkor) jarna e vellem, es ő azt mondta hogy nem járna velem es amugyis baratok vagyunk, ugyanakkor rengetegszer ölelget es fogdos igy simogat megfogja a kezem., és teljesen NEM ertem hogy ti lanyok miét játszotok velünk, vagy most tetszem neki csak direkt kamuzott mer tok egyertelmu jeleket ad, és nem ertem tenyleg Segítsetek. Rengeteget kedveskedek neki, mondtam is most neki h en szivesen jatnek vele de ezencsak mosolygott es hozzátenném spanomnak szólít. De azer fogdos meg tvzeskor mellem fekszik pont ugy mintha a baratnom lenne es simogat. Mit csinaljak valljak neki szerelmet szerintetek, vagy csak abbolis viccet csinálna es elutasittana? Egyebkent 15evesek vagyunk

2017. ápr. 1. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt nehéz eldönteni. De szerintem kérdezz rá hogy járna-e veled. Ha meg nemet mond mondd azt hogy csak kíváncsiságból kérdezted vagy valami ilyet. Vagy beszéld meg vele hogy miért viselkedik így. Egy próbát megér. Sok sikert.

14/l

2017. ápr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Velem majdnem ugyanez a helyzet csak a lány még jobban ugy viselkedik velem mintha együtt lennénk és nincs ilyen h spanomnak szolit meg hasonlók. Sztem várj vele mert a 15 éves korban a lányok még elég éretlenek ilyen esetben


17F 19L

2017. ápr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tetszik neki, hogy nem tudsz mit kezdeni a helyzett. ezek alapján ő is összejönne veled, csak élvezi, hogy kicsit szivathat :-)

Szerintem ne vallj neki szerelmet, mert ugyan úgy reagálna mint eddig, csak játsz te is vele egy picit. Viszonozd a jeleit, fogd meg a kezét stb...

15/L

2017. ápr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat :)
2017. ápr. 2. 16:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Hajjaj...hat azt hiszem egy kicsit magamra ismertem ebben a kerdesben.:/ van egy fiu haverom akivel hosszu evek ota joban voltunk aztan meg egy ideig teljesen ram kattant es folyton beprobalkozott nallam. En ekozben semmit sem ereztem de a baratnoim folyton azt mondtak hogy majd ha egyutt leszunk kozben szeretek majd bele.es akkor kezenfogva setaltunk haza egy csomoszor meg magamhoz huztam ...stb. Aztan kozoltem vele hogy en ezt meg sem tudom csinalni mert nem erzek semmit.es TENYLEG semmit az eg vilagon nem erzek iranta viszont o a leges legjobb baratom es neha olyan jol esik ha hozzabujhatok ha egyutt lehetunk ha kettesben vagyunk...Mert szuksegem van a kozelsegere, viszont o aki tobbet erez irantam mint barat teljesen meghulyitettem ezzel szegenyt://
2017. júl. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!