Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mért csinálja ezt velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én történetem kérdése:

Mért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
A fiummal 2 hónapja vagyunk együtt és néha ugy érzem h szeret de néha meg ugy hogy le se sz*r.Tegnap már majdnem elkeztünk veszekedni de mondtam h nem akarok ugyhogy hagytuk az egészet

2017. ápr. 1. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem szoktál túl sokat a "nyakán" lenni? Mert a fiúk nem szeretik hogyha egy lány állandón mondogatja, hogy így imádlak úgy imádlak. Kell nekik is egy kis tér, idő, amit nem a barátnőjével tölt, hanem magával haverjaival. Szóval esetleg nem ez a baj nálatok?
2017. ápr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem nem ez a baj.Azt mondta hogy többet lenne velem.Mert a barátja folyton a nyakán log és ez miatt nem tudunk olyan sokat együtt lenni
2017. ápr. 1. 19:28
 3/3 anonim ***** válasza:
nem akar tulságosan nyomulni:D
2017. ápr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!