Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az lehetséges, hogy azért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetséges, hogy azért nem beszél velem a lány, mert nem hívtam még el randira?

Figyelt kérdés
kb 3 hónapja megismertem egy lányt facebookon, minden jól ment, egészen tegnap délig. Elvoltunk, nagyon sok minden megbeszéltünk, és naponta akár 14 órát is beszéltünk, tegnap délig. Azóta nem válaszol. Látta is az utolsó üzenetemet, de semmi. Lehetséges, hogy azért nem, mert megunta? Tett rá utalásokat, de nem egyértelmű, meg ha mégsem az aminek gondoltam, akkor nem akartam magamnak csalódást okozni.
2016. szept. 5. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát napi 14 óra beszélgetés után...én lefeküdnék aludni...valszeg nincs semmi, de ha már így felhoztad magadnak, add neki csődör. Hívd el randizni
2016. szept. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! 3 hónapja leveleztek Fb-n és nem is találkoztatok soha? 3 hónap levelezés után, szerintem még lehet randizni, nekem volt olyan.


Tett bármelyikőtök utalást arra a 3 hónap alatt, hogy jó lenne találkozni?


Vigyázz, mert egyes lányok akár egy évig is képesek veled hosszan levelezni, miközben végig visszautasítják a találkozást és nem hajlandóak kapcsolati státuszukat sem bevallani, vagy egyedülállónak írják magukat!


(A lányok 98%-a tud valamit mondani arra a kérdésre, hogy egyedülálló-e! Ez elég alap dolog.)

2016. szept. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem és úgy néz ki továbbra sem válaszol 😄😄😄
2016. szept. 5. 17:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Az iskola lefoglalja, már nem unatkozik.

Hívd el randira, de valószínűleg arra sem fog válaszolni, viszont semmit sem veszíthetsz. Még válaszolhat.


Ha válaszol, de nem akar találkozni, az megint felejtős eset, mint fent már írtam. Én már két egyedülálló lánnyal is leveleztem egy évig, akik nem akartak tőlem semmit (az elsőt személyesen ismertem is), a végén, pedig kiderült, hogy náluk "porszem" esett a "gépezetbe"... Nem akartam "homokszemet" írni..., ha érted amire gondolok.

2016. szept. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!